Co na riedke vlasy

Príspevok v téme: Co na riedke vlasy
kaktus

ahojte , co pomaha na riedke vlasy? mam ich este k tomu jemne ako paperie :)a neviem co s nimi. viem ze je to geneticky dane ale nikto z rodiny ich nema take. Neviem ci je to zivotospravou alebo co.Porodate prosim cim si ich mam polievat , pivom alebo akym prostriedkom aby spevneli a zhustli prosim Vas.

syndiluca

Skuste pripravky s obsahom aminokyseliny metionin. Su v roznych pripravkoch, informujte sa v lekarni. su dostupne aj ciste kapsuly metioninu tie su asi najucinnejsie, treba ich uzivat 3 mesiace a potom mesiac pauza.

liama

v prvom rade sa všetko začína od stravy, a posilnenia z "vnútra" , taktiež možeš pridať vitamíny a následuje posilnenie "z vonka" vlasy čo najmenej žehliť a tepelne upravovať (týmto sa škvaria za živa, lámu sa po dĺžke,vypadávajú), vyhýbať sa nekvalitným drogériovým farbám a teraz zdôrazňujem, vyhýbať sa drogériovým šampónom kondicionérom maskám a všetkým prípravkom z drogérie, ktoré obsahujú silikóny, (vlasy na vonok zarovnajú, uhladia, vlasy sa lesknú ale to je len oblbovák, pretoze, takto obalený vlas prestane túto tiaž zvládať a vypadne, silikóny sa hromadia a vrstvia na vlase), preto po používaní týchto prípravkov babám vypadáva tolko vlasov a oni nevedia že z čoho...Najlepšie je kúpiť šampón v lekárni, podľa typu vlasov, ktoré sú na prírodnom zložení a silikóny v nom nenájdeš. sú drahšie, ale lepšie kúpiť jeden poriadny sampón + kondicionér, ako vyhadzovať peniaze za drogériové oblby..ja objednávam z pilulka.sk ,využívam tieto -odkaz odstránený- kupóny a nevýde to až tak draho...a ešte je dobré každý týžden aspon raz použiť vyživujúcu masku (nie avon, nie oriflame, nie drogeria, nie číňan) na prírodnej báze napríklad značka Milva na hydratovanie vlasov.

liama

v prvom rade sa všetko začína od stravy, a posilnenia z "vnútra" , taktiež možeš pridať vitamíny a následuje posilnenie "z vonka" vlasy čo najmenej žehliť a tepelne upravovať (týmto sa škvaria za živa, lámu sa po dĺžke,vypadávajú), vyhýbať sa nekvalitným drogériovým farbám a teraz zdôrazňujem, vyhýbať sa drogériovým šampónom kondicionérom maskám a všetkým prípravkom z drogérie, ktoré obsahujú silikóny, (vlasy na vonok zarovnajú, uhladia, vlasy sa lesknú ale to je len oblbovák, pretoze, takto obalený vlas prestane túto tiaž zvládať a vypadne, silikóny sa hromadia a vrstvia na vlase), preto po používaní týchto prípravkov babám vypadáva tolko vlasov a oni nevedia že z čoho...Najlepšie je kúpiť šampón v lekárni, podľa typu vlasov, ktoré sú na prírodnom zložení a silikóny v nom nenájdeš. sú drahšie, ale lepšie kúpiť jeden poriadny sampón + kondicionér, ako vyhadzovať peniaze za drogériové oblby..ja objednávam z pilulka.sk ,využívam tieto kuponyzdarma.sk kupóny a nevýde to až tak draho...a ešte je dobré každý týžden aspon raz použiť vyživujúcu masku (nie avon, nie oriflame, nie drogeria, nie číňan) na prírodnej báze napríklad značka Milva na hydratovanie vlasov.

Zdeno K

Pre mužov určite doporučujem výživový doplnok Folixil. Je to fakt pecka. Vlasy mi prestali padať a začínajú rásť nové

stastnablcha

a čo na nadmerne padanie? mala som krasne huste vlasy a to co mi za rok z nich ostalo je hruza.. uz som poskusala kadejake vyzivove doplnky.... idem ešte skusit nejaky odvaz z lopuchu. skusal to niekto z vas?

Veruna

Vlasy sú geneticky dané a veľa sa s nimi urobiť nedá. Ale ak to nie je génmi, treba sa nechať vyšetriť, či tam nie je nejaký zdravotný problém a na trhu je veľa produktov na zlepšenie kvality vlasov. ČAsto je problémom aj nesprávna starostlivosť o vlasy

Evo

Caute, ja som si teraz prvy krat skusil take zahustenie...keratínové vlákna a prichyti sa to na tvoje vlasy, aj ked su len kratke a slabe, a fakt to super vyzera! Nechapem, normalne sa tesim:) Aj farebne to pekne sadlo, zastriekam to takym fixacnym sprejom a vyzera to ako moje vlasy! Volaju sa tie veci Toppik, cez net som objednal (neviem, asi tu nemozem dat stranku, ale ved normaln: toppik.sk dáš..), prislo mi to asi za dva alebo tri dni, takze paráda. Este mozno skusim ten vyzivovy doplnok co maju..neviem.

kiara37

ja som uzivala amitamin® Hair Plus koli padaniu vlasov a zhustli mi, treba skusit, je tam 60 tabletiek a su aj pre alergikov.