Co na riedke vlasy

Príspevok v téme: Co na riedke vlasy
kaktus

ahojte , co pomaha na riedke vlasy? mam ich este k tomu jemne ako paperie :)a neviem co s nimi. viem ze je to geneticky dane ale nikto z rodiny ich nema take. Neviem ci je to zivotospravou alebo co.Porodate prosim cim si ich mam polievat , pivom alebo akym prostriedkom aby spevneli a zhustli prosim Vas.

xxxmataxxx

velmi dobre je umyvať si vlasy žihlavou, teda uvarenou a tou vodou, a tieš velmi pomaha aktivator MARBO sa to vola, da sa kupiť v lekarni, tieš aj šampon, kondicioner, len je to dosť drahe aktivator stoji 60€, na nete to zvykne byť v akcii ked kupujete celu sadu, ale pomahato, viem to zvlastnej skusenosti, len to že to treba uživať dlhodobo,nečakajte že vam vlasy narastu zarok, to teda nie. ja mam ten isty problem ale už to nejako ani neriešim, skušala som lieky,vodičky, no nič nepomahalo jedine toto.teraz už kašlem aj nato lebo je to dosť drahe.ale určite 100percentne to pomaha, a ta žihlava tieš,len treba vlasy umyvať denne, a vydržať to....

Januška

Dobrý deň:) chcem sa opýtať ---- Mám riedke vlasky,mám ich malo,veľmi málo,ako váš malíček..toľko.Neviem čo s tým,používam značkové šampóny,kondicionér,proste všetko čo sa len dá.. Avšak,tabletka ktorú ste poradili ,(tej inej panej) ,som mala rok,a nič to nezmenilo..je to geneticky dané..ano..neviete poradiť niečo iné? Aký šampón,nejaké "babičkiné" rady? bola by som velmi vďačná ;-))

Sissi212

Ja som tiež s vlasov na nervy, jemné a riedke. Bohužial je to niečo čo sa ovplyvniť nedá. používam kadečo ale najlepšie sa mi asi osvedčili tabletky Panthenol ktoré berem vyše pol roka po tom mi začali rásť nové vlasy. brala som aj zinok, revalid, revitalon,už ani neviem čo všetko lebo stále verí na zázraky aj ked je to o ničom... :))V podstate mi ale začali rásť len tie ktoré mi odišli ked som išla z čiernej na hnedú. Mala som aj Kerastase ale to považujem za vyhodené peniaze, používam ešte Reghar, henu, kokosový olej, železo. To je veľmi dôležité, lebo jeho nedostatok sa prejavuje najmä v padaní vlasov a jemnosti.

deniskalux

ahojte, ja si myslím,že riedke vlasy sú vec genetiky, mám ich tiež a dávam si ich zahusťovať u kaderníka v Košiciach. Mám napojených 45 prameňov rovnako dlhých vlasov ako tie moje a som veľmi spokojná, tabletky ani vodičky z lekárne mi nepomohli a stály ma oveľa viac peňazí.Tu je číslo 0918582036

roso

Tiez mam riedke vlasy a stale mi vypadavaju, pouzivam rozne pripravky ako vichy a tiez b vitamin, ale aj tak to nic nezastavi. Najviac ma potesil zahustovac vlasov www.volluma.sk , je to kozmeticky pripravok ale perfektny, za par sekund mam vlasy. Odporucujem tym co maju sebavedomie na dne a nevia si dat rady ako chodit von, aj ked nelieci, je to velka psychycka pomoc

lachy

ak mozem nieco povedat k tejto teme vlasov, ja asi od 15 rokov trpim vypadavanim vlasov /teraz mam 43) a skusila som uz takmer vsetko dostupne, od neocapil, salon textures, renokin, rogaine, od vichy minoxidil, antikoncepciu diane 35, laserovy hreben, rozne prirodne veci, bola som v nemocnici na roznych vysetreniach, aj bola som pripravena na transplantaciu ale lekar neodporucil ze aj tak by mi to vypadlo. Tie pripravky pomozu na chvilu a akonahle sa som s tym prestala (pretoze su tam dolezite prestavky) a navyse mi to velmi znizovalo tlak, tak vlasy opet vypadli. Jedine ked som bola tehotna (3 krat) my vzdy zhustli vlasy alebo lepsie povedane prestali padat ale po porode vzdy znovu vypadli.
Skusala som si davat Toppik - to nezahusti ale len trochu zafarbi hlavu takze nepresvita.
Nakoniec som skoncila v parochnovom studiu a neverila som kolko zien aj zname osobnosti nosi parochnu alebo rozne pricesky a tupe na zahustenie vlasov. Je to veeeeelmi jednoduche nasadit na hlavu - ak mate niektora zaujem poslem foto. Ja osobne pouzivam tie pricesky, nakolko este stale mam nejake vlasocky na hlave, tie sa jednoducho pripnu na temeno kde mam najredsie. Rada poradim

lachy

ak mozem nieco povedat k tejto teme vlasov, ja asi od 15 rokov trpim vypadavanim vlasov /teraz mam 43) a skusila som uz takmer vsetko dostupne, od neocapil, salon textures, renokin, rogaine, od vichy minoxidil, antikoncepciu diane 35, laserovy hreben, rozne prirodne veci, bola som v nemocnici na roznych vysetreniach, aj bola som pripravena na transplantaciu ale lekar neodporucil ze aj tak by mi to vypadlo. Tie pripravky pomozu na chvilu a akonahle sa som s tym prestala (pretoze su tam dolezite prestavky) a navyse mi to velmi znizovalo tlak, tak vlasy opet vypadli. Jedine ked som bola tehotna (3 krat) my vzdy zhustli vlasy alebo lepsie povedane prestali padat ale po porode vzdy znovu vypadli.
Skusala som si davat Toppik - to nezahusti ale len trochu zafarbi hlavu takze nepresvita.
Nakoniec som skoncila v parochnovom studiu a neverila som kolko zien aj zname osobnosti nosi parochnu alebo rozne pricesky a tupe na zahustenie vlasov. Je to veeeeelmi jednoduche nasadit na hlavu - ak mate niektora zaujem poslem foto. Ja osobne pouzivam tie pricesky, nakolko este stale mam nejake vlasocky na hlave, tie sa jednoducho pripnu na temeno kde mam najredsie. Rada poradim