Zeny, preco znasame debilov?

Príspevok v téme: Zeny, preco znasame debilov?
alibi

stale tu citam temy o tom ako zenu partner psychicky lebo dokonca fyzicky tyra! a ona sa pyta ako ho zmenit, ako to napravit.. je mi z toho zle.hlavne preto ze aj ja som si tymto presla. ked po mne hodil skrinku myslela som si ze je to moja chyba! zeny preco toto znasame? keby sme sa my takto spravali ku chlapom hned nas poslu kade lahsie! nie sme na nikoho odkazane. VZDY je ti lepsie samej ako s DEBILOM!

jablko11

otázka nie je dobre smerovaná... na ženy... normálne ženy netolerujú debilov. debilné ženy ich priam priťahujú.
vrana k vrane sadá - poznáte to.
nerada niekoho titulujem ako "debil", alebo "debilná žena", ale tu sa to hodí. Bez urážky. A oni potom ešte zo seba robia chuderky. S tým sa nedá robiť nič, len to brať ako fakt - vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.

alibi

sice je pravda ze sa trochu nudim, ale odpoved na tuto otazku ma celkom zaujima. lebo toto je tema ktoru tu denne vzdy riesi par zien, vzdy je to o tom istom. zeny su nepoucitelne

lost ak sa ti to nepaci rac svoju tvaricku odvratit od tejto temy a sustredit sa na nieco zaujimavejsie
dakujem :)

Vemeno

Tato otazka je velmi dobra. Pisem to casto. Kym zena vstupi do nejakeho vztahu , mala by absolvovat dokladne psychiatricke vysetrenia, ci netrpi nejakou vaznou psychickou poruchou-narcizmus, exhibicionizmus, schizofrenia, hysteria, atd...

Muz, ktory zije s takouto zenou musi tieto poruchy znasat a obcas to nemusi zvladnut. Bezny muz predsa nedokaze nahradit psychiatra.