Zeny, preco znasame debilov?

Príspevok v téme: Zeny, preco znasame debilov?
alibi

stale tu citam temy o tom ako zenu partner psychicky lebo dokonca fyzicky tyra! a ona sa pyta ako ho zmenit, ako to napravit.. je mi z toho zle.hlavne preto ze aj ja som si tymto presla. ked po mne hodil skrinku myslela som si ze je to moja chyba! zeny preco toto znasame? keby sme sa my takto spravali ku chlapom hned nas poslu kade lahsie! nie sme na nikoho odkazane. VZDY je ti lepsie samej ako s DEBILOM!

alibi

myslim, ze pointa spociva prave v tom, ze ich partnerka si o nom vobec nemysli, ze je debil a pred vsetkym zatvara oci.

J111

Len ci taki chlapi su fakt aj debili:) Mat taku partnerku, ktora si o mne mysli, ze som debil, tak dovi stara mama:D

alibi

sandokanus: neviem kde je chyba, ja som po skusenosti s takymto debilom zakotvila v dlhodobom vztahu s milym slusnym chalanom. proste som sa poucila a taki frajerkovia sa mi hnusia. a to preco su niektore zeny nepoucitelne neviem. preto som zalozila toto forum. nerozumiem preco sa ma pytas na otazku ktoru tu ja kladiem :)

anonymka23

Sandokanus,
píšeš, že "dobrí slušní chalani sú sami a ženy na ne kašlú". A kde sa takí vlastne združujú? Len tak ma to zaujíma.. :)

Leela333

Lucia56, pardon, to mlátenie som si pomýlila s inou babou čo sem tiež písala.

Ale sama vo svojej téme píšeš, že ťa ponižuje a je mu to fuk. A ty ho aj tak pokladáš za najlepšieho. No, v každom prípade tie nadávky nie sú normálne a milujúci partner sa takto nespráva.

Leela333

Milá Lucia56, mám vlastný pohľad z tej "druhej strany". Zažila som takého partnera ako máš ty a presne viem, aká vie byť žena hlúpa a zaslepená napriek jasným náznakom jeho agresivity. Verím tomu, že som sa dosť poučila a nabudúce takého rovno kopnem do zadku a nebudem s ním strácať čas. Akurát ma len mrzí, keď tu na fóre vidím baby ako ty, čo tak slepo milujú chlapa, ktorý im fyzicky ubližuje a nedajú si za ten svet povedať.
A ani nevieš akú hlúposť si napísala... Si rada, že máš aspoň takéhoto, čo ťa mláti, lebo veď by to mohlo byť aj horšie - mohol by ťa podvádzať. Ach...

feminnway

Ženy znášaju debilov lebo 1. si myslia že to nie su debili 2. veria že si lepsieho ako debila nezaslúžia 3. veria že ostatní muzi su rovnakí alebo este horší