Zeny, preco znasame debilov?

Príspevok v téme: Zeny, preco znasame debilov?
alibi

stale tu citam temy o tom ako zenu partner psychicky lebo dokonca fyzicky tyra! a ona sa pyta ako ho zmenit, ako to napravit.. je mi z toho zle.hlavne preto ze aj ja som si tymto presla. ked po mne hodil skrinku myslela som si ze je to moja chyba! zeny preco toto znasame? keby sme sa my takto spravali ku chlapom hned nas poslu kade lahsie! nie sme na nikoho odkazane. VZDY je ti lepsie samej ako s DEBILOM!

sewie

vela krat je to zo strachu...zena sa uvedomi ze je v zlom vztahu ale sa boji ze si uz nikoho nenajde, ze nic lepsie tam pre nu neni a radsej ako byt sama, ostane s debilom...a je pravda ze zeny si casto krat zle a nelogicky vyberu...hladaju velice "zlych" chlapcov (lebo su akoze sexy)a potom sa divia ked od takeho dostanu facku,alebo ked cely vecer chlasce v bare a nechce sa mu domov...moja kamoska sa zaplietla s mensim "drogovym" dilerom-sice islo len o travu a extazu, ale aj tak,...hovorila som jej ze je to debil ale nieeee...a potom sa divi ked sa jej typek vlamal do bytu a vrazil jej...ja si myslim ze mna moje instinkty povacsinou vedu spravne-a dufam ze to tak ostane...viem presne akeho chlapa chcem:)a debil to nie je:)

J111

Ja momentalne citam knihu zivot pochazi ze zivota, velmi zaujimava kniha o Bohu. Ja si myslim, ze clovek debila hned spozna. Ja neviem, na akych debilov si myslela. Taky, ktory skace zene kolo riti, je pre mna debil.

Maoam

alibi, take knihy su, ja poznam v NJ jednu, vola sa' Alles für ein bisschen Liebe?' (Vsetko pre kusok lasky?), je dobre napisana, autorka pisala na zaklade vlastnych zivotnych skusenosti, o pricinach, preco do takych vztahov vpadla a aj ako z toho vysla. V drvivej väcsine su priciny v rodine, z ktorej zena vysla a vo vychove. Casto autoritativni rodicia, vela psychickych trestov, nemoznost rozvinut vlastnu osobnost, identitu a mnohe ine.

alibi

vemeno nezakladala som tuto temu aby sme porovnavali kto komu viac ublizuje. alebo aby tu vznikol boj pohlavi. zeny sa tu stazuju najviac na toto. ked chces rozoberat ake su zeny zle zaloz si vlastnu temu o tomto.

Vemeno

Problemom je skor psychicke a fyzicke napadanie zenami v poslednej dobe. Casto su agresivne a nevahaju aj vrazdit. Preto by bolo treba klast doraz na ich psychicky stav a podrobovat dokladnym psychologickym vysetreniam.

alibi

myslim ze by bolo super keby niekto napisal knihu o tom ako zena identifikuje tieto vlastnosti u muza skor nez ju znici a takisto aby pochopila ze ona sama si takychto muzov podvedome vybera a hlavne nech to obsahuje rady ako z takeho vztahu von a ako sa s tym celym vyrovnat a predchadzat tomu. malo by to byt povinne citanie na strednej. ale vela takychto zien je totalne nepoucitelnych.