Zeny, preco znasame debilov?

Príspevok v téme: Zeny, preco znasame debilov?
alibi

stale tu citam temy o tom ako zenu partner psychicky lebo dokonca fyzicky tyra! a ona sa pyta ako ho zmenit, ako to napravit.. je mi z toho zle.hlavne preto ze aj ja som si tymto presla. ked po mne hodil skrinku myslela som si ze je to moja chyba! zeny preco toto znasame? keby sme sa my takto spravali ku chlapom hned nas poslu kade lahsie! nie sme na nikoho odkazane. VZDY je ti lepsie samej ako s DEBILOM!

J111

A ty si co psychiater? Dedukujes len na zaklade prispevkov, ale ludia do prispevkov vsetko nenapisu, nad tym si rozmyslal?

J111

Pozri sa fenix, ty o mne vsetko nevies, tak neplacaj dva na tri, len aby rec nestala. Staraj sa o seba. Ludia u nas to vidia inak ako napr. ty.

Phoenicopter

Maoam, ano, je to tak. Bohuzial je to diagnoza, ktora casto cloveka zmeni na nepoznanie a degraduje ho na zvieratko. Su aj pacienti, ktori sa velmi snazia zit a tym drzim palce. Je ich vsak vyrazna mensina.

Fero M.

Aked mate dobreho, tak vam po mesiaci zacne vadit ze neumyje pohar po sebe :-):-)

Inac prudko odsudzujem tyranie a kadejake fyz. nasilnosti a podobne prejavy. Odist od takeho cim skor.

Dadula56

Tazko mozno tvrdit, ze to "zeny znasaju". Znasa to velmi malo zien, normalna zena sa na debila okamzite vykasle, nemusi dojst ani k nijakemu nasiliu, casto sa da "debilstvo" odhalit hned na zaciatku. Tie, ktore to znasaju a sem a inam vypisuju to znasaju preto, lebo su tak vychovane, videli to doma, nemaju rozvinutu vlastnu sosobnost, nevedia mat svoj nazor, nevedia si nic samostatne vybavit, potrebuju jednoducho niekoho, kto im bude riadit zivot. A ak je zena takato zakonite pritahuje debilov, ktori si na nej budu svoje nasilnicke chutky vybijat. Taka zena potrebuje odbornu pomoc a velmi dlhu pauzu od chlapov, aby uz na nasilne typy muzov nenarazala. Bohuzial, vacsinou je v tychto vztahoch uz po roku dieta na ceste, zena bez penazi, muz ju zivi a teda si mysli, ze je jeho majetok. V podstate davam za pravdu Binghamovi-je to aj kvoli peniazom a tvrdenie, ze zena je ochotna alebo aspon nachylnejsia si nechat srat na hlavu. Ved si len staci precitat nejaky zensky portal-je plny navodov ako potlacit svoju osobnost, ako urobit najvacsi plezir chlapovi, ako sa spravat, ako vyzerat len aby si zena chlapa udrzala. Na muzskych portaloch nic take nenajdeme, maximalne ako byt lepsi v posteli. Spolocnost je nastavena na to, ze zena sa ma "obetovat"pre rodinu, deti, teplu veceru atd, vela zien v tom zije od malicka a to sa tazko vykoreni.

iskierka

sewie :) presne tak presne tak
ja som zatial nemala docinenia so ziadnym muzom prasákom... treba sa pohybovat na spravnych miestach ;)

J111

Opustila ma, lebo som sa psychicky zrutil. Vsetci ju za to odsudzuju, ze sa zachovala ako posledna spina. To je pravda, moj zlaty.

sewie

ludia, prestante vsetkych hadzat do jedneho vreca...nie vetky zeny su zlatokopky, nie vsetci muzi su sexom posadnute prasce...trochu odlisujte...je vela okolnosti ktore prispievaju k danej situacii...podla mna je dost kratko zrake proste vyniest sud ako zeny su take take a take a zas muzi su hentaki....je blbost zovseobecnovat...ja ti vam neviem, ale podla mna ti ktori si myslite ze zeny su zlatokopky a pod. sa skratka asi pohybujete v takej spolocnosti-potom treba zvazit ci nie ste na zlom mieste a mozno sa skusit pohnut inde...a to iste plati aj pre zeny ktore maju pocit ze vsetci muzi su prasce...ja si vyberam s akymi ludmi sa zdrziavam a dobre viem ze vacsina veci co tu hovorite nesedi na moje kamaratky a ani kamaratov....cely svet nemusi byt skazeny, mozno len vase okolie:)