Sprepitne u veterinara

Príspevok v téme: Sprepitne u veterinara
gumka

Nechavate sprepitne u veterinara? Pripadam si ako blbec, ale nenechala som. Neviem, ci to bola nahoda, ale ani raz mi nevedel vydat euromince. Chodili sme minuly tyzden so psom na antibioticke injekcie a zakazdym musel ist manzel rozmienat z ambulancie, lebo lekar nemal vydat drobne. Vsak ked mu tam vsetci nechavaju cele mince, ani sa necudujem. Pripadala som si naozaj trapne, ale nakolko som nezamestnana, pre mna aj 70 centov je dost.

dazdovka666

Pozri sa, ber to ako trebars u kadernicky... Tiez si dava ceny sama, ake chce, a predsa vacsina ludi jej parcentove sprepitne necha. Tak je to aj s veterinarmi - ked chces, das, ked nechces, nedas.

0vecka

celkom to nechapem ... veterinar predsa nieje plateny poistovnou alebo ano??.. cize si da ceny ake chce, tak preco este aj sprepitne?

dazdovka666

veternik, uplatok je nieco ine, nez to, o com sa bavime v tejto teme ;) Psika mi je luto, snad si opat najdete veterinara, ktoremu budete doverovat, ked budete mat zasa zvieratko... Aj poriesil nejaku formu bolestneho?

dazdovka666

Ja mam skusenost s veterinarom, ktory tahal peniaze zo mna, este som ani do dveri nevkrocila poriadne a uz isiel "taxameter"... Tento, ktoremu chodim aktualne, je jeho presny opak - financne sa mi k nemu vyplati chodit, aj ked je v meste 25km od nasho. Tiez vsak, ked potrebujem nejake extra vysetrenia, chodim na inu kliniku, kde maju viac vybavenia... ale tiez dobry pristup.
Odcervenia odporucam riesit v lekarni, dostat pripravky na odcervenie a odblsenie a vacsinou su lacnejsie, bez "veterinarnej prirazky".

Naja85

No, s tym 1 eurom sa to stalo asi len raz a on mi to casto vykompenzuje tym, ze mi odpusti tiez nejake to eurko:). Proste stane sa to, ale nemalo by to byt pravidlo.

gumka

naja85 - mam pocit, ze chodis k tomu istemu veterinarovi, ako ja- alebo je to bezny jav, ze veterinari nemaju drobne v pokladnicke...Podla mna euro je dost horibilna suma, ked si predstavim, kolko musim na brigade makat a zarobim 2,60 na hodinu, tak je euro dost