Sprepitne u veterinara

Príspevok v téme: Sprepitne u veterinara
gumka

Nechavate sprepitne u veterinara? Pripadam si ako blbec, ale nenechala som. Neviem, ci to bola nahoda, ale ani raz mi nevedel vydat euromince. Chodili sme minuly tyzden so psom na antibioticke injekcie a zakazdym musel ist manzel rozmienat z ambulancie, lebo lekar nemal vydat drobne. Vsak ked mu tam vsetci nechavaju cele mince, ani sa necudujem. Pripadala som si naozaj trapne, ale nakolko som nezamestnana, pre mna aj 70 centov je dost.

Naja85

Chodim k viacerim vetom:k jednemu len kvoli ockovaniam, odcervovacim tabletkam a na "blbosti"-pri nom sa mi uz stalo, ze mi nemal vydat, tak som to nechala tak(neslo vsak o nejake horibilne sumy-max 1 euro) a zas naopak, on mi viackrat nieco odopustil. Potom chodim na kliniku, a to kvoli vaznejsim veciam-tam sa mi este ani raz nestalo, ze by mi nemali co vydat.
PS: Ak by sa to "sprepitne" stavalo pravidlom, tak urcite v ziadnom pripade mu nenechavart ani cent, zial, aby to nebral ako normalnu vec.

veternik

nechcem hadzat vsetkych veterinarov do jedneho vreca,ale uplatok by som mu nedala ani za nic.Pretoze len co otvorite dvere uz vam stahuje z uctu peniaze.Mne usmrtil veterinar Jurascik psika sme dali hned na pitvu a nasledne staznost na veterinarnu komoru.Uznali ho vinnym.Takze dalsieho psika sa bojim mat,lebo veterinarom neverim.

dazdovka666

Ano, chodim k nemu s mackami cca 6 rokov... Ma taky spravny pristup, nesnazi sa naordinovat zvieratu X hovadin, ktore zviera vobec nepotrebuje, len aby na tom co najviac zarobil...

dazdovka666

aaa krestan Jefitto sa nam tu zas odbavuje, myslim ze je nacase zacat ho ignorovat :)
Veterinarovi rada necham "sprepitne", pokial som s jeho sluzbami spokojna, ale zas nie nejake horibilne, len zaokruhlit euro nahor... Ale zas pri tom nasom, ked sa ho spytam, co som dlzna, a on mi zapoti ze "ved nabuduce" :D...

ajajja

U veterinára nenechávam žiadne " sprepitné ". To by si potom mohla v každom obchode, pri každom nákupe, každej službe ... Za mesiac by sa to pekne nazbieralo :)

M 25

čo siii, u veta sprepitné?! nikdy! však už si dosť účtuje za vykonané úkony. ako mne minule 8e za pichnutie ( potom samozrejme ešte dalšie eurá za tú injekciu), 7e len za vyčistenie ušiek .. sú to celkom pekne vysoké pálky, isto by som mu nič nenechala ..
mne sa zas minule stal opak, nemal mi vydať, tak mi o pár desiatok centov zarátal menej platenia :) poteší