Nemam orgazmus

Príspevok v téme: Nemam orgazmus
elena27

Pekny deň,chcem sa opytať na názor prip. niejake rady. Mám partnera s ktorým žijem aj sexualne cca. rok a pol a stale som nemala orgazmus. Už som sa mu to aj snažila naznačiť, ale nejako nereagoval,akoby to nechcel počuť a na rovinu to povedať nechcem, jednak mi je to trapne a na druhej strane ho nechcem zraniť.Myslela som, že to chce len čas, kedže je moj prvy.Ale v poslednej dobe, mi to začina vadiť.Neviem či je to normalne, alebo je tam niejaky problem. On je spokojný za cca. 2O minut aj s predohrou, a tam kde ja začinam on už konči :/ Pár krát som mu to aj povedala, ale žiadna zmena....Dakujem za všetky nazory a rady :-)

alenka_maxova

Milan, ale tento tvor, ci co to je, nam nezamoruje svojimi nazormi len tuto temu, ale aj dalsie :) Dokonca sa vcera z jednej vymazal, lebo som ho upozornila, ze vidime vsetci jeho IP... :D :D Tam sa zas volal Steevo, ci ako...

Milan...

Adrika, Livia-pe, Zita odvedla a Pono-pe je ta ista IP adresa. Je to chlap od Nitry, co tu uz dlho nahana zeny a stazuje sa ze mu zena nerobi oral a on ju pritom urobi jazyckom na klitorise.

alenka_maxova

vymenit hned chlapa? Probuh, co ste sisi? :D Na tento problem netreba byt hned promiskuitna a skusat, kto mi bude vyhovovat... :D Staci otvorit pusu a zacat s partnerom otvorene komunikovat. Normalne elena, musis s pravdou von. Prosto mu vysvetli, ze si sa bala, ako to prijime. Mozno bude smutny, ale ak je inteligentny, povie ti, ze je rad, ze sa mu zverujes a spolu na vsetkom popracujete. Ide o to, aby ste sa vzajomne naucili, co vam robi dobre. A to ste sa este nenaucili, kedze pochybujem, ze sa o tom rozpravate. A ked nevies, co ti robi dobre, skusajte rozne veci. Hlavne sa posnazte o dlhu predohru. Postupne prides na mnohe veci, len sa neboj byt k nemu otvorena

elena27

A čo tak názor chlapov, ako by ste zareagovali, keby Vám partnerka povedala, že nemala orgazmus, a všetko bola len hra?

M 25

Livia a Adrika ???? neviem, teda ako sa voláš, ale ked komunikuješ tu sama so sebou, skús vyhladať cvokára ...