Nemam orgazmus

Príspevok v téme: Nemam orgazmus
elena27

Pekny deň,chcem sa opytať na názor prip. niejake rady. Mám partnera s ktorým žijem aj sexualne cca. rok a pol a stale som nemala orgazmus. Už som sa mu to aj snažila naznačiť, ale nejako nereagoval,akoby to nechcel počuť a na rovinu to povedať nechcem, jednak mi je to trapne a na druhej strane ho nechcem zraniť.Myslela som, že to chce len čas, kedže je moj prvy.Ale v poslednej dobe, mi to začina vadiť.Neviem či je to normalne, alebo je tam niejaky problem. On je spokojný za cca. 2O minut aj s predohrou, a tam kde ja začinam on už konči :/ Pár krát som mu to aj povedala, ale žiadna zmena....Dakujem za všetky nazory a rady :-)

M 25

tak mu to ukáž, ako sa ty spravíš a nech sa pohrá tak aj on .. ked ste tak dlho spolu, prečo sa pred ním ešte hanbíš o tom hovoriť? sex je o obidvoch, nie len o chlapovi!!

elena27

M25 ano sama sa urobim aj niekoľko krat :-) Adrika na toto by som zatial určite nechcela pristupiť(Je to aj o srdiečku nie len o sexe)ale dakujem.

Adrika22-1

Alena27
Skusila si iného muža tak ..trebars tajne,aby o tom nevedel,neviem odkial si,poznám jedného,tiež som to tak skusila...bolo to o chlp,no nespravila som sa.,možno tam chybalo srdiečko a bol trošku strach,robili sme to v aute..no bolo to celkom blizučko,s mojim by ešte 2minuty chybali na tu hranicu....ale orálny som vtedy tiež nemala,no on ma spravil pekne jazýčkom a odvtedy mám i orálny.akoby sa niečo vo mne otvorilo,odblokovalo,neviem,možno je to v technike,drsnosti jazýčka..no neviem...ak si od Nitry-Partizánske.... dá sa dohodnuť ,možno i ďalej....niekde mám číslo....len ako poslať???

Ale pssssssssssssst!

elena27

Ďakujem, ale tak ja som nemala ešte ani ten oralny bohužial... Aj ked v tom smere sa on veľmi snaži, ale nejde to. V poslednej dobe mi je po sexe už až do plaču.Ale pritom sa na sex s nim stale tešim, a stale ma to ťaha, aj vzrušuje ked sa ma dotyka, ale neurobim sa.

Adrika22

Poradím Ti a budeš spokojná!
Tiež sme mali taký problem...kupte si vibrátor asi taky tvar ako má Tvoj partner penis.
Predohru robte normálne,no nech zasunie do Teba vibrátor bez vibrovania a robí Ťa s ním do orgazmu..ak ho ovšem budeš mať-teda myslím vaginálny/inak oralne na klitorise maš?/..stopni si čas od zasunutia po orgazmus a to iste sprav na ostro s partnerom a stopni čas od zasunutia,kedy on má..Pozor musíš spraviť priemerný čas,tak že niekolkokrát každy a predeliť počtom,dostaneš časy,kedy si hotová Ty i priateľ.
Potom odpočítaš priateľov čas od Tvojho a pridáš jednu -dve minuty./Zasunieš vibrátor.napr.10min Ťa robí,ty sa môžeš hrať s orginalom,potom zasunie a priráža,takto zistite čas,kedy sa spravíte v rovnakej dobe a tá pridaná minuta umožní Tebe vychutnávať si slastné krče orgazmu:
My sme sa tak naladili do jedného mesiaca a teraz mám vaginálny orgazmus tak 1min pred manželom,čo je užastné!Často až zamdlievam,lebo tá minuta,čo sa pridala spôsobuje,že ja už som a partner ma max-frekvencie....
Tiež mi to poradila jedná Pani tu na stránke. Moc,moc jej ďakujem!My sme boli tak na tom,že manžel sa sbravil do 5minut a môj orgazmus bol v až na 17minutu a teraz sme super!!!

Budeš moc spokojná,funkuje to!!! Čauko.