Nemam orgazmus

Príspevok v téme: Nemam orgazmus
elena27

Pekny deň,chcem sa opytať na názor prip. niejake rady. Mám partnera s ktorým žijem aj sexualne cca. rok a pol a stale som nemala orgazmus. Už som sa mu to aj snažila naznačiť, ale nejako nereagoval,akoby to nechcel počuť a na rovinu to povedať nechcem, jednak mi je to trapne a na druhej strane ho nechcem zraniť.Myslela som, že to chce len čas, kedže je moj prvy.Ale v poslednej dobe, mi to začina vadiť.Neviem či je to normalne, alebo je tam niejaky problem. On je spokojný za cca. 2O minut aj s predohrou, a tam kde ja začinam on už konči :/ Pár krát som mu to aj povedala, ale žiadna zmena....Dakujem za všetky nazory a rady :-)

elena27

Peno-pe

Ďakujem, my praktizujeme aj ten oral, on si ho vychutnava, ja tiež, len bez konca:) A verim, že prsteň dostanem až po orgazme...

elena27

Sama sa dokažem urobiť, a pomerne rychlo,ale iba cez kritolis. A to s tym skušanim inych partnerov, to by som fakt nechcela, neodsudzujem, ale ja sa na to necitim,to nie je moja šalka kávy.Skôr by som to chcela zlepšiť s tym terajšim, pretože okrem sexu nam to klape:-)Aj sex je fajn, mne sa to pači, len mi chyba ten koniec, to uspokojenie,vyvrcholenie.Jemu sa veľmi experimentovať nechce, ked tak už veľmi extremne(anal) alebo niečo take, ale tak ja chcem zlepšiť tu klasiku .... ;)

Leticia

niektore zeny to ani nikdy nezaziju, a sama sa dokazes? vsetko je aj na technike parnera, ja sapri klasickom sexe ze hore dole hore dole nespravim. skus si dat vankus pod zadok, skusajte a hlavne sa rozpravaj s parnerom otvorene co mas a nemas rada, nie plakat do vankusa a predstierat orgazmus, ze vas bavi to predstieranie ...

Zita odvedľa

Livia-pe.

Verím Ti,ja som 6rokov žila v manželstve,kde som predstierala orgazmus.Manžel sa vždy spravil a ja len tajne plakala a tiež som sa musela dorábať.
Raz som bola na podnikovej oslave a vipila som si,vtedy som dostala chuť na mladeho ekonoma a tak ma pretiahol,že som mala orgazmus so všetkým,čo má byť i s orálom pred tým,doteraz to funkuje tak,že keď chcem,tak ma dá dolu,neviem,ale doma stale predstieram,lebo máme deti,no s ním si užívam ozajstny orgazmus i 2x za sebou.
Tak že máš pravdu vo všetkom,ja tiež to potrebujem na vibitie nervou,napätia a všetkých negatív.

Livia-pe

Ako Ti píše Adrika,skus nejakého iného chlapa,zahraj niečo na kolegu v práci,tak diskretne,nezáväzne,alebo nejakého známeho..možno by bolo dobre vysvetliť mu problém..chlapi su sviniari,hneď idu a čušia,nemusiš ani presviedčať,alebo od niekal z ďalša vycestuj..nič za to nedáš.
Ja som mala priateľa a tiež som nebola uspokojená,len ma potom bolievala hlava,bola som nervozna,hadali sme sa ,lebo ja som bola len rozbabraná a on už po orgazme spal., často som sa išla dorobiť do sprchy a podobne,to vibitie napetia chcelo moje telo.
Sexuolog mi navrhol zmenu partnera a tak som vyskušala nezáväzne na inzerát muža,ktorý bol zanedbávany,no slušný...tak som mu to všetko vysvetlila a on sa moc snažil a spravil ma na hoteli 3x za sebou.
Potom som začala chodiť s niekolkými,čo sa mi páčili,no najskôr som si vybrala takého aby ma uspokojil a mal rád praktiky ako mám ja.
Vieš v manželstve je uspokojenie v sexe dôležité..to nech mi nikto nehovorí.
Teraz ma môj i 2-3x spraví či už na klitoriku,alebo vaginálne a som i prijemnejšia,milšia a hlavne to odburava vo mne napätie a nervozitu.
Asi tolko zlatko.

Adrika22-2

Alena27.

Píšeš,že sa urobíš sama,ale ako vaginalne,či na klitorise,lebo to su dve oddelené centrá.
Ak vaginálne,tak ten postup s tým vibratorom skus.
Teraz,keď sa robíš,porovnaj čas,za kolko sa spravíš a čas od zasunutia penisu,pokedy sa spravi Tvoj,no čas môže byť rozdielny prstami/prstovanie/ ako s tvarom penisu.
Potom je chyba v chlapovi,neviem,ja som mala 17 a mala som chlapca do sexu draka,no nespravila som sa nikdy,aj sme sa rozišli,druhý ma dokázal spraviť,no šiel na misiu a tam si našiel ženu,teraz som mala tretieho,no už sme to zharmonizovali,ako som Ti písala.
S tou tajnou akciou to bol pokus zistenia pravdy,ale určite je chyba niekde v trení,drsnosti/skus prezervatív s vybežkami/,bez lubrikantu,alebo len malinko a posliniť.
Vieš môj ma ani jazyčkom vtedy nespravil na klitorise a ten mal v aute mal jazyk ako šmirgel,tak ma urobil až hruza a ani teraz ma môj tak nespravi...mohla by si porovnavať,ja teraz dosť často porovnávam.Tiež poloha veľa robí,skus meniť....alebo kombinácia s analnym vibrátorom..nejako skus uvolniť blok...

zuvinka

Ja som priateľovi na rovinu na začiatku vzťahu hneď povedala, že u mňa sa nadrie, kým ma spraví :D ale našťastie je trpezlivý a väčšinou praktizujeme takú polohu, pri ktorej si aj ja môžem dráždiť klitoris a tak sa spravím :) vyskúšaj sa aj ty popritom dráždiť, snáď to pomôže

elena27

Tak to ma nenapadlo, myslim, že nie, už to je trošku važnejšie ako len o sexe.... Nemyslim, žeby mu šlo len o sex, čas spolu travime aj bez sexu, aj sa stretavame rodinne, takže o sexe to len nebude.

elena27

No problem je trošku aj v tom, že ked mu niečo naznačim, alebo chcem začať o tom hovoriť,tak on sa tvari, že to nechape alebo tak nejako, a ja už potom ani nemam chuť to riešiť.No a je mi aj hlupe priznať sa mu, že som sa do teraz neurobila, ked som to rok a pol nevyťahovala a teraz ked inak je všetko ok mu poviem, zlatko ale ja som ešte nemala orgazmus.Moja chyba ja viem, mala som to povedať skor.