Stacionárny bicykel

frankma

jasne je to super vec. sama ho mam doma a kolko krat teda hlavne cez zimu ho tak da sa povedat, ze pravidnejsie vyuzivam

bonaqua1

takze, bicykel odporucate na chudnutie ak som to dobre pochopila co ma velmi tesi :) lebo uz som sa na neho odhodlala :) ma este niekto skusenosti? kedy je najlepsie cvicit? a pit vodu pocas alebo ako? dakujem :)

Ejmii

Ahoj, mne sa tiež podarilo schudnuť pomocou toho bicykla, cvičila som min.45 minut denne, pri rychlosti asi tak 36Km/h. cvičila som asi 4 mesiace, pomohlo to na chrbát, brucho, vonkajšiu stranu stehien, ale na tú vnutornu veľmi nie,na zadok tiez a tak celkovo som si vyformovala postavu, ale proste ide o to, že schudne na tom človek tak komplexne, celkovo .. nie len z nôh. SAmozrejmem treba upraviť si aj stravu, ja som jedla veľa zeleniny, pila veľa vody a tak, ale ked som mala chuť na sladké- dala som si, ale nie vela :o) ,,, Teraz necvičím lebo nejako sa pokazil mi ten stroj :O

12348852

smelo dotoho moja kamaratka bola pevna fakt ze pevna a teraz keby ste ju videli jak palicka za chvilu bude samozrejme aj stravu zmenila nejde chceba a pije iba mineralku nie niekau ochutenu vodu