Útek z tejto civilizácie - Papua Nová Guinea, Laos, Kambodža, Malajzia...

Príspevok v téme: Útek z tejto civilizácie - Papua Nová Guinea, Laos, Kambodža, Malajzia...
KBPK_

Ahojte. S partnerom sa plánujeme odsťahovať do vyššie uvedených krajín. Preč z tejto organizovanej spoločnosti.... Neplánujeme sa vrátiť.
Aký máte názor vy na niečo podobné? Premýšľali ste o tom niekedy?
Veľmi rada si prečítam vaše názory, ale len ak sú nevýsmešné a seriózne ;-)
Ďakujem a všetkým prajem pekný zvyšok nedele ;-)

0vecka

2 Joo ok ja si to v praci zajtra pozriem :-D ... a napisem ze preco nie :-D alebo napisem ze si predsa len mala pravdu...

Joo

Severná Rhodezia :
lov : prasa bradavicnate ,slon :-/, opica ,hady ,byvoly ,hydina (urcite tam nejake vtactvo je)
rastliny :cukrova trstina ,tabak (budem predavat) nieco dopestujem ,kukurica
hygiena : byvoly moc + pahreba = dezinfekcia
a ked mi bude najhorsie zjem rastlinu mthengomušambe a je ende dobre ,dobre Ovecka mas pravdu ,mozno by som neprezila :)

0vecka

2 Joo v ktorej krajine to teraz myslis... lebo vecsinou je to sezonna zalezitost... z malin sa nenajes... mozno tak poldna s tym odbavis ale tam skoncis :-D a co sa ryb tyka to mozes len tam kde su ... v afrike toho vela nenachytas... inak preco si myslis ze tak polovica sveta hladuje nema pitnu vodu atd?? akoze neboj sa on iniesu sprosti ze by nevedeli chytit rybu...

Joo

no ten pohodlny sa uskromni a bude jest maliny ,ved nebude lozit po stromoch, alebo lovil zver ,ze Ovecka
co tak zastrelit si napr.zajaca ,kacku ...ved mate rieky plne ryb a podobne

0vecka

2 lost len ty nechapes ze taketo potravy sa v prvom rade nehladaju tak lahko... kde najdes larvy? pod nejakym sutrom a aj tam tak 10ks co ti nestaci... cize budes cely den hladat... a aj tak ti z tej stravy bude zle a nenajes sa poriadne...

lost

0vecka

no tak budem jest aj larvy namiesto bobul len :P

a suhlasim s tym ze v takej krajine staci par stoviek eur (100 asi nie).. a asi tam aj ja pojdem ked to nemci prehrali..