asi mam syfilis

ifka

ja som hnusna!!este sa netes dopredu..vred na genitaliach znamena vacsinou nieco vazne.zbytocne odkladas navstevu lekara,lebo nakoniec tam aj tak skoncis.chod rovno na gyndu,tam ti sprievodny listok netreba.povedz,ze potrebujes byt vysetrena hned,lebo mas velmi vazny problem.

panika

ten syfiliticky vred sa nyzyva GUMMA a vytvara sa len v mieste nakazy..takze ked to mas na tvari a potom inde, asi to nebude ono

vava

chcela by som radu....na tvari sa mi vyhodil velmi bolestivy podkožny vred,až som mala z toho opuchnute líce antibiotika mi na to zabrali, zmizol....ale o necelý tyžden sa mi rovnako velky a tvrdy, ale už nebolestivy vytvoril v oblasto genitalii....môže sa jednať o prve štadium syfilisu?....nenašla som nikde obrazkovu prilohu, ako to vyzera

xxxx

chcem sa opytat ci mozem mat ten syfilis lebo mam na penise a semenikoch take male vriedky (priemer cca. 3mm), teraz nedavno mi nieco bolo a nezistili co a brali mi krv a robili vysetrenia + moc

panča

kedze by to bolo asi brane ako reklama, nemozem to tu uverejnit..ale daj do googlu ,,vysetrenie na syfilis". na spodku prvej strany je odkaz na sukromnu ordinacii v TN. skus tam, alebo googluj dalej a najdi vo svojom bydlisku. inak myslim, ze ak ma lekar zmluvu s poistovnou, tak by tam nemal byt problem (ak nejdes sama na vysetrenie do sukromneho centra -laboratoria)

mimka

potrebujem sa poradit mam podozrenie ze mam syfilis a pocula som ze tieto vysetrenia su dost nakladne co je na tom pravda?