asi mam syfilis

neva

vlado - tiež by to chcelo návštevu lekára.
Máš aj nejaké výražky, alebo červena Ti pokožka? Určite to nie je normálny jav, takže choď na vyšetrenie.

neva

peto 123 - bohužial, je to tak, že sa bez papiera od obvodáka k odbornému lekarovi nedostaneš. Možno však bude stačiť obvodnej, že jej povieš o čo ide, a nebude to chcieť vidieť.

peto123

Caute. Mam take male kozne vyrastky na penise, z nicoho nic sa mi objavili asi pred 3 tyzdnami. Su len na kozi penisu, je ich asi 5. Dovtedy som to nikdy nemal. Po precitani tejto diskusii som pochopil, ze syfilis to nebude. Chcem sa opytat, ci musim ist za obvodnou. Urcite si bude chciet pozriet moj penis, a posle ma k dermatovenerologovi. A ten si pozre moj penis tiez. Je potrebne ist za obvodnou? Mam taky pocit, ze nedavno zaviedli zakon, ze treba vzdy za obvodnou. :-( Sakra, mne sa nechce ukazovat vtaka dvom starym tetam. Neda sa ist priamo za tym dermatovenerologom alebo urologom? Vie niekto?

vlado

Prosím co mam robit, svrbí ma cele telo, niekedy aj boli, stipe ma telo a hlavne tam kde sa potim a stipe aj zadok konecnik. dakujem