Vyznate sa v muzoch?

Príspevok v téme: Vyznate sa v muzoch?
krk1

Prosim vas o radu. Som strasne osamela.Moj problem je v tom ,ze mam uz 22 a este som nemala frajera.To by az tak nevadilo ,ale ked mi stale pribuzni hovoria,ze mna asi nikto nechce.Ved sa po mne pozeraju vseliaki muzi aj z okolia a potom mi doma povedia,ze to nic neznamena a nech si nenamyslam.Som pekne ,mlade dievca a mam z toho depresie.Problem je v tom,ze uz nemam odvahu.Lebo si myslim,ze asi maju pravdu.To naozaj sa nikomu nemozem pacit?ňTak som v pritomnosti chlapov ako poleno a snazim sa,aby si ma radsej nevsimli,lebo by to aj tak nepomohlo a este by som bola aj sklamana.
Poradte mi

krk1

To ma ale boli,ze nic nevyzarujem.Tak chodim von,lebo musim ako vsetci a medzi muzmi si vzdy poviem,ze vsk ty co chces,aj tak nie si zaujimava.Pokojne tu mozes byt a nemusis sa vobec hanbit alebo bat aj tak ta nikto neoslovi.Ved ako by si sa mohla niekomu zapacit?
Mne v detstve dost ublzovali a myslela som si ,ze ked vyrastiem,tak sa to otoci.Teraz uz mam sice pokoj,ale stale ma nikto nechce.
Ako mlade dievca som snivala ,ze sa ma nejaky chalan zastane a nedovoli ,aby mi ublizovali,ale nestalo sa nic.Este aj oni zacali.Tak som si to vytrpela sama.
Teraz ako dospela sa vsetkeho bojim,hlavne ze sa sklamem ako kedysi.
Uz aspon viem ,preco to tak vzdy je,lebo vo mne nie je nic zaujimave,co by pritiahlo,preto si ma nikto nevybral.Pozeraju sa po mne,ani vlastne neviem preco.Kamoska hovori,nech si to radsej nevsimam,ze to nic neznamena.Ze vsak by prisli ,keby ma chceli,tak sa im radsej vyhybam.

debilko

dievčatko mať 22 a byť osamelý čo by som za to dal???
buď rada a váž si seba a nepozarej na to , že ona má a ja nie príde a čím neskôr tým to bude krajšie kapišto?:)

arman

krk1 , su asexualni ludia.
Proste niektore zeny to vyzaruju, ani niesu az tak ukazkovo pekne, ale chlapi za nimi idu ako vyprahnuti na pusti, a potom su zeny, ktore by si mohla dat pomaly na fotku modneho casopisu, ale nikto sa ich akosi nechce dotknut. Ja sam som par takych uz videl, aj sme ich analyzovali s kamosom, a ... zhodli sme sa, ze nevieme to vysvetlit, ale proste nie. Ziadna pritazlivost, a pritomo sme sa zhodli, ze je velmi pekna. Akosi jej nieco chybalo. Nejaka taka neviditelna energia v tele je, a niekto jej vyzaruje viac, niekto menej, a niekto skoro vobec.

ivka22

podľa mňa každý máme niečo do seba, na každom je niečo iné pekné. žiaľ v dnešnej dobe, je veľmi ťažké si niekoho nájsť. nepochopím ako sa dajú dvaja ľudia dokopy, či to je osud alebo neviem, a prečo sa vo vzťahoch niekomu nedarí vôbec.

krk1

Su podla vas ludia,ktori su asexualni?
Teda nie ze by nikoho nechceli ,ale nikoho nepritahuju ,lebo nie su na nic?
Nieco ako zakon prirody?

krk1

Mna tak napadlo ,ze by som asi ala ostat sama,lebo si to vsetko asi nezasluzim a ti chlpapi su pre mna pridobry .Vsak kto som ja?Ani velmi nikto.