SOM tehotna?

Príspevok v téme: SOM tehotna?
izabela261

pocas plodnych dni som mala s priatelom nechraneny pohlavny styk vystriekal sa do mna?mendzes mam pravidelny uz ho cakam kazdu chvilu robila som si aj tehotensky test,ale ukazalo mi,ze niesom tehotna mozem byt aj napriek tomu tehotna?pocula som,ze kysle veci oddeluju kramy uz druhy tyzden jem kysle a mendzes este nemam mala som pred 30 dnami moze byt dovodom ze som jedla kysle alebo som tehotna.mam priznaky jak pred mendzesom brucho a bolia ma prsia a bradavky dakujem za odpoved.

RENGEN

dobry den chcela by som sa spytat bola som na rengene hrudnika a dva dni nato som zistila ze som tehotna doktor to potvrdil som v 6 tyzdni chcela by som vediet ci som mohla ublizit plodu?dakujem

panika

drzim paste, nech je to OK. Neviem, kolko mas rokov-ale asi radsej zacni uvazovat o antikoncepcii, lebo takychto stresujucich dni zazijes este vela

mišula

panika
noo nie,pravvzeze vobec s chorobou to nema nic spolocne,ja sa moc bojim.Viem,ze robim hluposti a potom to lutujem

panika

myslim, ze straaaaaaasne male-asi az nulove-len ak som dobre pochopila tie vase dotyky ..Ale nech je co je-problemy co mas by este nemohlo sposobit tehotenstvo. Nie si chora, prechladnuta ?