SOM tehotna?

Príspevok v téme: SOM tehotna?
izabela261

pocas plodnych dni som mala s priatelom nechraneny pohlavny styk vystriekal sa do mna?mendzes mam pravidelny uz ho cakam kazdu chvilu robila som si aj tehotensky test,ale ukazalo mi,ze niesom tehotna mozem byt aj napriek tomu tehotna?pocula som,ze kysle veci oddeluju kramy uz druhy tyzden jem kysle a mendzes este nemam mala som pred 30 dnami moze byt dovodom ze som jedla kysle alebo som tehotna.mam priznaky jak pred mendzesom brucho a bolia ma prsia a bradavky dakujem za odpoved.

izabela261

KONECNE UTOROK.Prave som prisla od gynekologa.Som TEHOTNA 6 tyzden vsetko je v poriadku termin mam 02.01.2007 konecne budem mat kozorca :-)hlavne nech je babetko zdrave som stastna aj otecko este sa vam ozvem.

izabela261

dakujem a dufam aj ja,ze bude vsetko o.k.len este nieje 100percentne moje tehotnstvo.
priatel maju v rodine dvojcata,ale vzdialene,ale predsta tak by bola sranda keby ked som tehotna som cakala dvojacata.
vypocitavala som si termin porodu na internete a vysiel mi na 31.12.2006 tak dufam,ze sa tak aj narodi prve sa mi narodilo presne na termin.

izabela261

rano ked som isla do prace zasla som do lekarne a kupila si tt celodenny hned v praci som si ho spravila nevydrzala som to uz a objavili sa mi 2 ciarky co znamena,ze som tehotna.hned som sa objednala u svojho gynekologa tak som zvedava,ale idem az v utorok co je este 5 dni uz teraz som nervozna lebo aj ked mi test ukazal,ze som aj tak to nemusi byt stopercentne.uz nech je utorok.

izabela261

nelinka tak si ma trochu potesila dnes si kupim tt aj ja a zajtra rano si spravim len to cakanie.
inak stale mam taky cudny pocit v bruchu,ze kazdu chvilu dostanem mendzes-alebo to uz je vsugeracia?ale aj ked ho dostanem pojdem k lekarovi len neviem ako to vydrzim.
35 dni

nelinka

kamoska si spravila tri testy a vsetky jej vysli negativne. potom bola u doktorky a je v 7 mesiaci... a najhorsie, ze s byvalym s ktorym sa stretla po roku :(