SOM tehotna?

Príspevok v téme: SOM tehotna?
izabela261

pocas plodnych dni som mala s priatelom nechraneny pohlavny styk vystriekal sa do mna?mendzes mam pravidelny uz ho cakam kazdu chvilu robila som si aj tehotensky test,ale ukazalo mi,ze niesom tehotna mozem byt aj napriek tomu tehotna?pocula som,ze kysle veci oddeluju kramy uz druhy tyzden jem kysle a mendzes este nemam mala som pred 30 dnami moze byt dovodom ze som jedla kysle alebo som tehotna.mam priznaky jak pred mendzesom brucho a bolia ma prsia a bradavky dakujem za odpoved.

izabela261

vazne ide brucho po druhom porode tazsie dolu.mne sa asi nieco stane tak ake preboha ho budem mat sak teraz uz naisto budem vyzerat stale ako tehotna som v 15 tyzdni,ale brucho mam jak v 5 mesiaci.ja som rodila na sekciu takze som cvicit nemohla hned a ani som vlastne nevedela,ze mi ostane take brusisko.a tak som sa tesila,ze schudnem uz som schudla 3kila ani neviem ako.no dufam,ze nieco objavim chcem chodit cvici iba koli tomu,aby som potom nemala brucho,ale neviem este ako budem rodit niektori vravia,ze ked som bola pri prvom na sekciu tak musim aj pri druhom.tak uvidime najdolezitejsie je,aby bolo zdrave.

igris

izabela, sorry ale jedine ak najdes nieco na webe, alebo sa spytas v nemocnici, ja som chvilu chodila cvicit aj priamo do nemocnice kde som rodila, ale to bolo tzv. rehabilitacne cvicenie, lebo som mala zaseknuty nerv. Na brusko cvic po porode :), nooo druhykrat to ide dole tazsie a brusko vykukne rychlejsie

izabela261

ja som z vychodu pozerala som tu nieco ,ale nic som nenasla.nieco ti to pomohlo_ja chcem cvicit hlavne koli tomu,aby mi uz neostalo brusko pretoze po prvom mi ostalo teraz som v stvrtom mesiaci a mam uz brusko jak keby som bola das v paitom viem,ze pri druhom a viac uz vidno skor.

igris

ahoj izbella :), ja som chodievala cvicit do Zora centrum, bolo to tam fajn, ale vacsinou tam chodia maminy uz s vacsim bruskom, ale to bolo pred tromi rokmi :)
www.zoracentrum.sk

izabela261

tak vcera som prvykrat vracala.zjedla som jablko a po case islo von,takze jablka uz tak skoro nechcem ani vidiet.
chcem zacat chodit na cvicenia pre tehotne neviete o nejakom.alebo aspon nejaku webovu schranku.

izabela261

asi som zakrikla,ze mi je dobre.sice som este nevracala,ale uz treti den mi je tak zvlastne tak na zvracanie,ale nemozem sa vzvraciat trva to priblizne pol hodinku maximalne hodinku.

izabela261

moze nejak ejakulat poskodit plod:
s priatelom ked sa milujeme vystrieka sa do mna moze to mat nejaky vplyv na babo

izabela261

vcera som lezala na boku a troska som pritlacila s rukou brucho a cosi som tam tvrdsie citila.moze to byt plod.

izabela261

teraz troska zmena.
mozem sa s partnerom milovat a mame nechraneny pohlavny styk teda opet necha vsetko vo mne-vystrieka sa.moze to nejak ublizit babetku