Permanentný make up obočia - skúsenosti?

miss

neboj sa.kozmetičky vedia čo robia je to ich praca.a neboli to velmi len ta trošku to štipe.hlavne sa pri tom nemikaj lebo mojej kamoške sa stalo to že sa mikla a potom ju to moc bolelo.

lailala

ahojte prosimvas viete odporúčiť niekoho šikovného na permanentný make up obočia(čiarkovana metoda) niekde v Ba alebo okoli?

silvinka666

ahojte baby... dnes som bola na PMU - obocie + obe linky... linky su v poho, ale obocie sa mi zda dost tmave, a hrube.. ake mate s tym skusenosti? stensi sa to? a zbledne? lebo si pripadam trosku ako marfa z mrazika a som z toho dost zufala... kozmeticka mi povedala, ze to bude uplne ine, ked sa to zahoji.. ale bojim, bojim...

Jahodka123

Paráda, tak to si ma teraz potešila. Ja som sa bála, že až týžden-dva to bude tak "blbo" vyzerať. A bolelo to ?? Ja mam totiž na jednom obočku dvojitu jazvu z piercingu a mamka dosť velkú jazvu z búračky. Viem, že klasické kerky by sa cez jazvy robiť nemali, ale toto tetovanie sa cez ne robí. Mám obavy, že nás to bude boleť. Ale každopádne ideme určite do toho :)

sunny1

Ahoj, ja mam ciarkovane a som nad mieru spokojna. Vidno, ze je tetovane len z blizka, vyzera velmi prirodzene. Dala som si ho robit v Namestove, cestovala som tam z BA, ale kocka je sikovna (samozrejme, sla som na odporucanie a videla som ine klientky).
Bolo to vyrazne asi prve 3 dni, potom to vyzeralo celkom prirodzene, s troskou makeupu na ociach nevidis, ze je to tmavsie. Dobru farbu to dostalo po cca tyzdni a odvtedy je to super. Ziadna priprava, rano sa zobudis a ides. A lahsie sa upravuje, lebo mas naznaceny tvar.