Permanentný make up obočia - skúsenosti?

Ivana987

Ako mnoho inych spokojnych zakaznicok, aj ja som absolvovala permanentny make-up u Veroniky Kocianovej. Pre nu som sa rozhodla prave na zaklade mnoztva pozitivnych referencii, ktore som nasla na internete. Po vlastnej skusennosti hodnotim aj ja Veroniku pozitivne, je velka profesionalka vo svojom obore, ku kazdej zakaznicke pristupuje individualne, navrhne tvar obocia adekvatny k typu tvare a vysledok stoji za to. Len odporucam.

Iiiiiiiiii

Permanentný znamená trvalý? Ak je to rana, tak sa hojí tak, ako sa hojí rana.
Ja mám pocit, že mi je permanentne zima, už si pripadám ako mech zemiakov v pivnici, ale to ma teší, že by som mal dlhšie vydržať - ha, ha.

LienkaM

Dobrý deň. Aj ja by som sa s vami chcela podeliť o svoju skúsenosť s Veronikou Kocianovou. Permanentný make-up som absolvovala dvakrát. Prvýkrát to bolo rýchlo zahojené a výsledok viditeľný hneď. Druhýkrát išlo o korekciu na niektorých miestach. Neľutujem, že som vycestovala za pani Veronikou, pretože má výborný a profesionálny prístup k práci. Má silné estetické cítenie a jej práca je veľmi kvalitná, pretože už po prvom ošetrení to bolo perfektné. Vrelo odporúčam.

Zuzana26

Dobrý deň,

mám permanentný make-up obočia 2 mesiace. Hľadala som na webstránkach asi pol roka kým som si vybrala pani Veroniku Kocianovú. Výsledok je úžasný, konečne si nemusím každé ráno dokreslovať obočie. Bolesť ktorú som čakala od tohto zákroku nebola žiadna. Jednanie a celá spolupráca bola naozaj výborná. Odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú zmenu. :)

Frenchie

Dobrý deň. Pre permanentný make-up obočia som sa dlho odhodlávala, pretože som videla rôzne sfušované práce kvázi-odborníkov na permanentný make-up. Po konzultácii so svojimi blízkymi som sa rozhodla precestovať trasu sever juh (čiže Žilina-Bratislava) a vyskúšať si to u Veroniky Kocianovej. Už v prvých minútach zo mňa opadol stres a bola som presvedčená, že moja voľba bola správna. Zákrok skoro nebolel a dokonca sa dalo pri ňom aj príjemne relaxovať. Dobu po ošetrení som rešpektovala všetky úkony a obočie sa rýchlo a bezbolestne zahojilo do krásy. Dnes mám benefit pekného obočia, ktorý dotvára celkový výraz mojej tváre. Keby som sa ešte raz v budúcnosti odhodlala na permanentný make-up, tak len u pani Veroniky Kocianovej. ďakujem

Silvia2335

Po návšteve v salóne Veroniky Kocianovej som presvedčená že ak na permanentný make-up obočia, tak jedine k Veronike. Presvedčila ma svojím prístupom k zákazníkovi, svojou profesionalitou a oboznámením so všetkým, čo bude robiť. Tetovanie je bezbolestné, výborne som pri tom zrelaxovala a výsledok je jednoducho úžasný. Odporúčam naozaj všetkým, stojí to za to

Janka257

Ja som si dala robit permanentny makeu obocia ciarkovanou metodou u pani Veroniky Kocianovej v Bratislave. Nevahala som cestovat za tym 340 km, dokladne som si na nete pozrela vysledky jej prace a povedala som si, ze radsej tolko kilometrov k profesionalke, ako sa nechat dobabrat niekde za rohom.... moja intuicia nesklamala, s vysledkom som spokojna. Chrasticky boli minimalne, vyzera to len ako take supinky a vidno ich az ked sa blizsie prizriete. Po par dnoch zmizli a teraz je to tip top

Katika0005

Tiež som si dala spraviť permanentný make up obočia u Veroniky Kocianovej. A som veľmi spokojná.Obočie mam krásne vyzdvihnuté, konečne sa nehanbím hodiť po ulici bez akéhokoľvek makeupu. Super pocit, môžem len odporučiť.

Dassah

Dobrý deň. Moja skúsenosť s permanentným makeupom obočia čiarkovanou metódou je veľmi pozitívna. Obočie mi tetovala profesionálka Veronika Kociánová, ihneď po tetovaní môžte ísť do spoločnosti, chrastičky sa odľupujú postupne jedna za druhou, do 2 týždnov bolo po chrastičkách a postupne vystupoval natetovaný farebný pigment. Keď máte obočie bledé bez tvaru, neváhajte!