Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

joleen

Ahoj. To je super teší ma pre teba. Dúfam že budeš s ním spokojná a hlavne buď pokojná mám na mysli aby si nebola nervózna aj keď viem že je to ťažké byť kľudnou. Oni robia tie vyšetrenia jedno za druhým aby pekne po poradí zistil kde je problém. Keď chceš môžme byť cez mail V kontakte ako chceš. Držím ti naďalej palce ;)

jozkanozka

Ahoj, nasla som si noveho lekara, bola som na prvej prehliadke a slubil mi, ze sa bude snazit vyriesit moj problem. Pytala som sa ho aj na nepriechodnost vajickovodov a povedal, ze vsetky vysetrenia mi postupne urobi, len ze to chce cas. Tak o tyzden idem znovu a ze zacne beznou prehliadkou a potom sa dohodneme ako dalej. :-)

Shayleen

Nemáš začo rada som ti pomohla. Viem ako sa cítiš tak bolo aj mne. Ale teraz už viem na čom som a aj ty a držím ti palce

jozkanozka

dakujem Ti krasne naozaj, skusim si pohladat noveho gyn. a skusim sa ho opytat ci by mi odzaciatku mohol vsetky vysetrenia urobit, lebo stale nad tym premyslam a trapim sa. Uz by som najradsej mala svoje babo.. Snad sa nam podari, este raz dakujem:)

Shayleen

Som rada že som ti mohla pomôcť a poradiť. Dúfam že som vás nejak pohla do predu. Niektorý vždy hľadajú Problem u muža ako ten môj stále má buzeroval že môj muž môj muž a chyba bola u mňa. Nechaj si to vyšetrenie urobiť síce neviem ako presne to na SK robia ale teraz už aspoň vieš s ktorým smerom ist :)

Kukni si tieto 2 stránky

www.iscare.sk

www.ferticent.com

gynekológa ti žiaľ neodporúčim pretože nie som na SK ale že vraj na Antolskej je dobrý gynda moja bývalá spolužiacka je tam

jozkanozka

joleen som sa tu od teba dozvedela viac veci ako za cely cas od mojej gynekologicky. Tieto vysetrenia mi nerobila, evidentne hladala chybu viac na muzovej strane ako na mojej. Budem sa musiet tomu viac povenovat a vyhladat nejakeho lekara, ktory uz nezanedba nic. Pred mesiacom sme sa do BA pristahovali, takze aj tak si musim noveho lekara najst.