Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

Ivana240

Dobry den... mam otazku. Trpim syndromom policystickych vajecnikov. Moze byt riziko otehotnenia pri takom syndrome?

joleen

Ešte som zabudla neviem či ti s USG robila vyšetrenie či máš dosť veľké a funkčné vajíčka a ovulaciu v tom prípade sa musí pichat hormón aby ti tie vajíčka narástli aby extra hormón aby by si dostala ovulaciu.

joleen

Áno nepriechodnosť vajickovodov ci lepsie povedané vajcovodov môže ovplyvniť otehotnenie pretože vajíčko sa nemá ako dostať z vaječníka do maternice keďže je tá cesta čiže vajcovod buď zarastena alebo "upchata". Vysetrenie sa robi v 5 či 6 den menštruácie cez posuv ti vstreknu kontrasnu látku a tak pomocou USG to môžu zistiť. My sme sa snažili r tiež 2 r menila som aj 2 gynekológov nakoniec sme sa dostali do centra pre neplodnosť či ako sa to volá tá tam mi to zistili. Opýtaj sa tvojej gyn. Neviem kde to bývaš môžem ti ďalej poradiť. A radím ti brat kyselinu listovú ja som nasla centravit prenatal veľa sa o tom píše a má dobré zloženie čo sa týka vitamínov A minerálov...

jozkanozka

joleen on ma spermiogram v najlepsom poriadku. Priechodnost vyjickovodov? O tomto sa moja doktorka ani nezmienila, ze nieco take moze ovplyvnit otehotnenie. Ale na druhej strane mate aspon nadej, ze budete mat dietatko aj ked pomocou umeleho oplodnenia. Musim uz navstivit ineho lekara, ktory mi urobi naozaj vsetky vysetrenia, lebo toto je uz do porazenia :/

joleen

Ma tvoj manžel spermiogram v poriadku? Máš ty vyšetrenie na priechodnosť vajickovodov? My s manželom sme boli presne tak ako ty a pred pár mesiacmi som sa dozvedela že mám zarastené vajickovody a jediná cesta ako otehotnieť je umelé oplodnenie

jozkanozka

joleen uz je to nieco vyse dvoch rokov, co sa mi zda naozaj dost, presli sme si mnohymi vysetreniami, ktore nam moja lekarka odporucila ale nic neukazali :(

Tereza658

uz som tam bola, doktor je naozaj mily a ustretovy aj ked nie som jeho pacientka, velmi prijemne ma potesil jeho pristup s takym sa clovek casto nestretne, mozem len odporucit:)