Pomoc - Chlamydie

Príspevok v téme: Pomoc - Chlamydie
mimi6

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť, lekarka mi predpisala antibiotika na chlamydie, ktore sa prenasaju pohlavnym stykom, ale to sa urcite nestalo, tak sa chcem spytat, ci ma niekto skusenost s tym,ze dostal chlamydie aj inak ako pohlavnym stykom. A ci sa tie bakterie nevracaju a dokazu ich antibiotika znicit, pretoze tuzim po babatku ...Ďakujem

kosatec

Ahoj, ja som mala hraničné hodnoty chlamýdií. A tiež neviem, ako som ich dostala, pretože môj partner bol a aj je môj prvý. A on mal chlamýdie negatívne, dokonca aj sterom z močovej rúry. Čiže tiež som to musela dostať niekde buď na WC alebo neviem ...

mimi6

Ďakujem veľmi pekne za radu, ja pijem aloe vera kazde rano nalacno uz 3 mesiace, aj mi pomohlo zhodit prebytocne kila :) Tak na navšteve som bola a mala som aj požičany uterak, tak všetko je možne, a este ma napadla jedna vec, že som bola na operacii v novembri mala som cystu na mocovej rure,a mala som spraveny vyvod moču , či mi nejakym nedopatrenim tam nezaniesli chlamydie, ked mi to tam davali,ja uz neviem, partnera si nedovolim obviniť z nevery,pretože mame pol roka pred svadbou a uplne mu verim, tak sa to muselo doniesť nejakym inym spôsobom :(( dala mi antibiotika a vag.tabletky no meskaju mi kramy uz 4 dni a povedala, aby som liečbu zacala az po nich, či nahodou nie som tehotna, ale nie som, lebo som si robila test, tak som si už vcera dala jednu vaginalnu tabletku a s antibiotikami by som zacala po mestruacii. Myslis,ze to nebude vadit?

babika_ka

no takze chlamydie v dnesnej dobe ma kazda druha zena a ani nevie ze ich ma prejavy sa dost casto nechavaju v uzadi az pri nejakych tabletkach alebo infekciach alebo pri nejakej zmene sa objavia prve priznaky... a po dalsie chlamydie nemusis dostat len pohlavnym stykom ale aj na verejnych wc alebo pozicanym uterakom alebo spodnym pradlom plavky atd... skus si spomenut ci si nebola nedavno v takej situacii a po dalsie ak mas priatela a spavala si s nim teraz dakedy ma to aj on a dokonca u chlapov je to tak ze sa na nich ziadne priznaky neukazu aj roky cize mohol to doniest do vztahu on ...cize obaja musite uzivat 2variacne antibiotika to znamena ze aj on aj ty musite brat atb a dvoje lebo je to kombinacia ...a aby bola uspesnost 100% odporucam aloe vera
www.aloevera.sk ja som ho mala od svojej gyndacky a pomohol 2tyzdne sme vybrali atb aj ja aj pratner a mse ok... takze tak :) drzim palce ... a po 2mesiacoch sup na vytery opakovane ci mas alebo nemas chlamydie... na gynde ti to na poziadanie urobia a ziadaj si aj na ostatne choroby...nerobia bezne tie vysetrenia ale na poziadanie...

mimi6

Neviem, lebo mam partnera 3 roky, a doteraz sme nic take nemali, tak neviem ci sa to az teraz zobudilo alebo ako :((