Pomoc - Chlamydie

Príspevok v téme: Pomoc - Chlamydie
mimi6

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť, lekarka mi predpisala antibiotika na chlamydie, ktore sa prenasaju pohlavnym stykom, ale to sa urcite nestalo, tak sa chcem spytat, ci ma niekto skusenost s tym,ze dostal chlamydie aj inak ako pohlavnym stykom. A ci sa tie bakterie nevracaju a dokazu ich antibiotika znicit, pretoze tuzim po babatku ...Ďakujem

mimi6

delete, mrzi ma to ako si ich dostala ty...
ja mam podozrenie,ze som ich dostala v nemocnici, bola som tam totiz v novembri na operacii, tak si myslim,ze to bolo tym,alebo mozno na intraku,kedze tam byvam este.

Ja velmi tuzim po babatku dufam,ze sa nam to podari, povedala mi gynekologicky, ze neplodnost moze byt dosledok ak sa chlamydie zistia neskoro, tebe to zistili v akom stadiu? mne nepovedela ziadne konkretne hodnoty, ale kedze mi dala len jedno balenie na 10 dni, tak predpokladam,ze mi to nasla na zaciatku, lebo aj partner mal priznaky tak preto mi dala spravit ster aj na chlamydie, ktory bol pozitivny. :( a ako sa citis zle? bola si s tymi neziadaducimi priznakmi u lekara?

delete

Prepac mimi6 trochu soma sa zamotala uz viem na co si sa pytala, ze ako som ich dostala, prepac zle som si precitala tvoj prispevok.
Bud rada, ze ich nemas od partnere, ze mu mozes na 100% doverovat.

delete

Ahoj mimi6
Co presne myslis tym ako som ich dostala? Myslis antibiotika? Dostala som ich na predpis plus 2 krabicky vaginalnych globuliek, tie este uzivam doteraz a este uzivam indonal, na kontrolu mam ist po menstruacii, ale pravdu povediac necitim sa najlepsie. Tiez som mala podobne priznaky vedlajsich ucinkov ako ty, hlavne ta tazoba na zaludku a este sa mi vyhodila tvar, take nieco ako zihlavka, bola som cela cervena a opuchnuta a to svrbenie bolo neznesitelne.
Velmi ma to ubija, este mam ist na stery krcka maternice kvoli hpv virusu tento rok uz 2x.
No a ja mam opodstatneny dovod si mysliet, ze to mam od partnera - urcite si domyslis preco.
Mimi6 drzim palce aby si sa z toho dostala, aby si bola.zdrava a raz mala babatko.
Ja som tak chcela velmi otehotniet, ale tymto sa vsetko zmenilo.

krado

Zdravim, podľa mojich skúseností antibiotiká narobia viac zle ako dobre, nehovorim ze vzdy!!! Minimalne znicia crevnu mikrofloru a tím znižuju imunitu.
Veľmi dobré skúsenosti mám s produktom CHLAMYNIL od firmy Starlife.

mimi6

Ano aj ja som pred dvomi tyzdnami douzivala doxyhexan a mala som vela neziaducich ucinkov, ale gynekologicka mi povedala, aby som to vydrzala, lebo tie tabletky su velmi dobre na chlamydie, tak som to vydrzala. Bolel ma zaludok pocitovala som tazobu, aj ked som ho uzivala pocas jedla, bolela ma hlava, mala som pocit na odpadnutie, urcite som mala nizky tlak, mam ho aj bez nich. ale najhorsie je to,ze stale mam ten zltkavy vytok, no cakam na kramy, ktore mi meškaju a na kontrolu chcem ist az po nich. Ale moze to byt aj zo stresu, lebo mam teraz take obdobie. Ako dlho si uzivala tie lieky? ja 10 dni.A ako si ich dostala ak sa mozem spytat? lebo niekde pisu,ze sa to da dostat len pohlavnym stykom, ale niekde,ze aj bezne po pouziti cudzieho uteraku a pod. tak ja neviem, lebo mam staleho partnera uz dlho :(

delete

aj ja sa akurat liecim na chlamydie, asi pred tyzdnom som douzivala doxyhexan.
mimi6 aj ty uzivas doxyhexan? Ak ano, mas aj ty nejake prejavy vedlajsich ucinkov.