Pomoc - Chlamydie

Príspevok v téme: Pomoc - Chlamydie
mimi6

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť, lekarka mi predpisala antibiotika na chlamydie, ktore sa prenasaju pohlavnym stykom, ale to sa urcite nestalo, tak sa chcem spytat, ci ma niekto skusenost s tym,ze dostal chlamydie aj inak ako pohlavnym stykom. A ci sa tie bakterie nevracaju a dokazu ich antibiotika znicit, pretoze tuzim po babatku ...Ďakujem

mimi6

Ahojte, dnes som si kupila v lekarni wobenzym, chcem to zacat uzivat, ale chcem sa poradit, ci ma s tym niekto skusenosti pri chlamydiach, ci to pomohlo ????

Prosim napiste

krado

mimi6 Uz som to písal, treba doverovat nasej matke prírode a to CHLAMYNYL STAR od firmy -odkaz odstránený-
Dalsie info a skusenosti rad predam.

mimi6

kamik dakujem za radu, ked to napchavanie sa tabletkami je hrozne, dnes som si kupila lactofeel nechala som v lekárni 10 eur, to je hrozne... tak dufam,ze to pomoze..

kamik 2222

Ahoj Mimi, kamarátka mala chlamýdie, brala antibiotiká ale súčasne jej lekárka poradila brať aj liek wobenzym,ktorý významne zvyšuje účinnosť liečby antibiotikami. Dôležité je, aby sa zabránilo opakovaným problémom.

mimi6

ešte som mala taky mierny vytok, ale dnes som ho nespozorovala uz, a podbrusko ma pobolieva trosku take tlaky, neviem ci to mam uz pripisovat tomu,ze mam kazduchvilu dostat menzes, alebo chlamydiam...
aj tebe meskava menzes?

delete

Mimi6 tie vaginalne globulky sa volaju macmiror complex 500
ako sa citis po dobrati antibiotik, lepsie alebo stale to iste? Lebo ja mam pocit, ze nic sa nezmenilo, podbrusko ma boli stale.

AlexSandra

Nerozumiem celkom vyjadreniam typu: ....mozes mu na 100% doverovat...

A v com, ze ex-priatelku neposlal na kompletne rozbory pred tym, nez spolu s nou mal prvy styk?