Nizkosacharidova a nizkotucna dieta

Príspevok v téme: Nizkosacharidova a nizkotucna dieta
margori

Mala som super postavu lenže od vianoc nemam žiadnu volu a kontrolu nad sebou.. rychlo som pribrala 8kg lenže to je moja chyba a rozhodla som sa to dať dolu. Moj jedalnicek bude vyzerat asi takto
R: biely nizkotucny jogurt, kava s nizkot. mliekom
O: nizkotucny tvaroh
V: biely nizkot. jogurt alebo zelenina

Dufam že to pojde rychlo dolu kedže som to aj rychlo nabrala. Aky je váš nazor? pojde?

M111

Ahoj, podľa môjho názoru, je to veľmi krutá diéta, ktorá neobsahuje žiadne živiny. To sa naozaj nebojíš jojo efektu? Keby som ti mohla odporučiť, tak na rýchlejšie zhodenie kilogramov je určite lepšia táto: www.tipynachudnutie.sk Keď tvoje telo nebude mať dostatok živín, je úplne jedno, aká odhodlaná sa budeš cítiť, telo neoklameš a chute nezvládneš.

- mira

Prečo neješ zeleninu teraz ? Nepriberá sa z nej.
Naopak, mohla by si vedieť, že bielkoviny sú stavebné látky tela, a ty nechceš telo stavať, ale odbúravať z neho.

margori

ja viem, je to hrozna dieta, uplne zdraviu skodliva a nebezpečna ale ja potrebujem suuurne schudnut a viem že je tu jojo efekt ale ja jest nebudem nic take z coho priberiem takže toho sa nebojim... a nebudem sa takto stravovat dlho, len kym neschudnem.. potom zacnem aj maso, soju, viac zeleniny, ovocie, tofu, atd..

- mira

Margori, toto vyzerá skôr na vysokobielkovinovú diétu.
Nízkosacharidová diéta je nešťastne zvolený názov. Pod pojmom "sacharidy" sa tu rozumejú len jednoduché cukry - repný, ovocný, z mlieka a medu.
Nepatria sem obilniny, ktoré obsahujú o.i. polysacharidy, ktoré ale človek nutne potrebuje pre zabezpečenie zdravia a nemal by ich obmedzovať, zvlášť neobrusované, ktoré sú veeeľmi prospešné.

margori

jaSama: jasne že vydrzim toneniproblem premna len sa musim dotoho dostat...

ked si dam energetak budem vladat cvicit:)))

LXRa

maruska_123: treba sa pokusit aspon o "damage control"

"dostatok na to aby som schudla co je pre mna prvorade momentalne.. a samozrejme chcem aj cvicit aby som nebola ochabnuta.. Zumba, tancovanie, drepy, vypady.. aspon daco.."
"Dostatok" na to, aby si schudla je aj rovna nula. Ide o telesnu kompoziciu, nie o ciselko na vahe. V strave, ktoru planujes prijat, je skoro urcite menej bielkovin ako jes momentalne. Taktiez som zvedavy ako pri predpokladanom prijme ~400kcal denne budes schopna cvicit zumbu, tancovat a chodit do posilky.