nechcem zaplatit pokutu podniku MHD pretoze:

Príspevok v téme: nechcem zaplatit pokutu podniku MHD pretoze:
mamproblem

tak prva vec je, ze takto som isla druhykrat v zivote na zlavneny listok ale zabudla ku čipovej karte prvykrat nahodou ma prvykrat kontrolovali ked som mala aj cipovu- cize vsetko vporiadku... idem si takto druhykrat v zivote no zabudla som si cipovu co som nevedela. kontrolovala ma revizorka vraj pokuta ked nemam k tomu cipovu pytala sa ma ci som student co uz niesom a povedala mi ze mam dolozit doklad a zaplatit za to dolozenie.. Tam mi povedali, ze im oznamenie este nedoslo ,ale ze cipovu mam aktivovanu. tak idem na dalsi den zrazu mam VRAJ zaplatit 40e lebo niesom student a nemam narok na zlavnene listky.... pritom ako som pisala vyssie uz ma tak v MHD raz kontrolovali a bolo vsetko v poriadku, student som uz nebola.. Pritom cigani a bezdomovci sa vozia zadarmo a vedia ze pokutu im nedaju a nevyriesia to ani policajti!!! A slusny clovek ktory vlastne nacierno ani nesiel, iba sa pomylil a ani nie vlastnou vinou ale revizorkinou musi zaplatit 40e... Staznost som napisala, ale ta nevyriesi nic.. a napadlo ma este udat tu revizorku alebo dopravny podnik, neviem ako dalej ale niesom ochotna platit za taketo nieco 40e mne peniaze z neba nepadaju.. podla mna to normalne nieje, ale nemam ani ziadny dokaz... neexistuje ziadna upomienka, ale hned pokuta 40eur... Poradte mi ako postupovat, zajtra ju mam ist zaplatit mam na to posledny den.. myslite, ze s tym mozem ist aj na policiu, mam udat revizorku,vyriesi sa tym nieco?? poradte mi ako postupovat ked nechcem zaplatit tu pokutu PRE NIČ to je ako keby som 40e vyhodila do smeti...nikdy nechodim nacierno a malokedy idem mhd... strasne ma to rozculuje

jankaaaaaaaaa

lost: takze kym by nebola zadarmo mhd tak by si nechodil ani do skoly ani do prace.
inac ako je mozne ze si chodil na vysku ked nemas maturitu? :D

jankaaaaaaaaa

bingham: na hovno to je, a kazdemu to vadi ze niekto neplati a niekto musi
a co ako by si neplatil pokuty, ale keby prislo na exekutorkse konanie tak by si domachroval.. hlavne je ze viete len kritizovat, vysmievat sa a ponizovat, ale aby ste navrhli konkretne riesenie, inu alternativu to nie.

bingham

jankaaaa....uz som to tu pisal dost krat...len si zrejme necitala...nie neplatil by som...a neplatil by som ani ziadnu pokutu...

a co akoze nechapes ????...cely cas tu pisem ja aj lost ze je to nahovno...len my sa nastastie nemusime drbat autobusmi...

jankaaaaaaaaa

bingham uz mi idu na nervy tvoje trapne reci, stale dookola to iste pises, a tvaris sa akoze nechapes o com mi tu hovorime a pritom na polozenu otazku si neodpovedal , tak sa pytam este raz
ak by si nemal moznost chodit vsade peso a nemal by si ani moznost jazdit autom. ako by si chodil do prace a do skoly ked za mhd by si platit nechcel, lebo to je oblbovanie? chodil by si na cierno a kazdy mesiac by si miesto mesacnika platil pokuty? alebo by si radsej sedel doma na zadku a ani z domu nevyliezol???

bingham

ojka...takze treba podporovat takych ludi ???...a ked mas na to tak mas platit a ked niekto nema tak nemusi ??? zaujimave

ano presne si to napisala takto to vyzera v nasej spolocnosti...ten kto ma.. ten nech plati...a ten kto nema...tak za toho treba platit/alebo nemusi platit vobec...spravne riesenie...fakt spravne

lost

aupark s polusom by mohol robit to iste s 50tkou napr - vozili by si zakaznikov hore dole ;)

elektricky na obchodnej to iste..

a dalo by sa spravit aspon 1/2 MHD v ba zadarmo :D