Moj frajer je troska humusak:(

lost

Inac, mne sa pacia tie studie, kde hovoria ze za rok si umyjete ruky 2500x napr (to je 8x za den)

Ale to je podla mna hlupost :D Aspon ja sa na to cislo dostanem uz na obed, a to vstavam o 13:00 :D

Napr dnes - vstanem prve co urobim je, kedze nic nevidim po dlhom spanku, umyem si oci/tvar - avsak najskor ruky (1), aby som si neumyval tvar spinvaimy rukami. potom sa obleciem a idem so psom von, pridem domov a jasne ze umyjem ruky (2), potom idem sam sa vyvencit a jasne ze potom znovu ruky (3), sadnem za PC a pozriem co je nove na zdravi a komu som chybal na maily, po zisteni ze nikomu idem sa pozriet do kuchyne a nieco si pripravit, ale jasne ze pred pripravou ranajok si umyjem ruky (4) pretoze chcem s cistymi pripravit jedlo, po priprave si jazde ze musim umyt ruky (5) lebo chcem jest s cistymi (ak je to smiesne, tak neviem kto by jedol maso po praci so surovym masom), po zjedeni jasne ze znovu umyt ruky (6). [lenze dnes som zabudol, ze nemam chlieb, tak som si extra umyl ruky 2x navyse, lebo som musel skocit do obchodu, ale to sa nestava casto, tka to nepocitam]

to je 6x a mame len ranajky ;)

ozaj, prave mi doprala pracka, cize pred aj po vyveseni pradla (nechcem nic kontaminovat) mi nabehli +2 umytia ruk..

sice je to mozno overkill, tj prehnane, no mozem sa vzdy spolahnut, ze mam ciste ruky :P

cize za den to je kludne aj 20x to je 7-8 tisic krat za rok.. a to neni absolutne vobec prehnane.. (20 sa dosiahne absolutnym minimom..)

fakt nechapem, ako moze niekto nedodrziavat tak elementarnu vec a potom si hryzie nechty..

no ozaj asi preto som este panic :P mam rad fakt ciste veci :D

hold, aj ked napr varim nieco, napr maso, tak najskor potrebujem tanier, do ktoreho to surove maso polozim, nez pripravym zvysok, plus 2 vydlicky, nech to maso viem otocit pocas varenia, no ale tento 1 tanier a 2 vydlicky uz nemozem pouzit, lebo su kontaminovane surovym masom :D iste sa da oplachnut, no ja rad ciste, nech to umyva umyvacka riadu.. heh

to iste so sprchou, nechapem ako sa niekto sprchuje 2x tyzdenne :D a toboz nie v LETE :D tam je 2x denne fakt ze minimum :D (ani netreba dlho, alebo horucou vodou, cize neni to drahe)

ked pocujem ako vela ludi nepozna mydlo a vodu, mam chut chodit v rukaviciach :D alebo im vobec nepodavat ruky..

Lulu2011

Fero - ako divne, ci ozaj fajne, lebo ja som zazila take, kde boli mini dvierka ako na divokom zapade, cize zakryty len stred cloveka a teda pozeram, oproti mne baba tlačí, skoro ju rozpucilo a zvuky k tomu, ja som sa zacala tak smiat, ze ma skoro slzy zaplavili, proste trapne plus smiesne, tým, ze clovek nema sukromie, prislo mi to uplne mimo

AdamKrt

bibisa Dnes 12:58 - vtaka neutieram, ale svoj penis ano. Predsa nechcem, aby som z trubice kvapkal, pretoze ked sa vytrasie, tak je to ako v zahradnej hadici. Vzdy tam este ostane tekutina, ktora postupne vyteka. Ked sa penis utrie, prilozi sa papier k mocovodu, okamzite papier nasiekne zbytkovym mocom. Staci to 2-3x opakovat a trubica je sucha. Clovek potom nemusi riesit zapal zaluda, zeby mu mocovi vyzrala zalud :)

Fero M.

Ako som vravel s tym herpesom tak to tak sprav!

Lulu na hranici v smere z ua - sk (vysne nemecke) Je fajne wecko :-D:-D

AdamKrt

lost Dnes 12:37 - ako kedy. Doma castejsie sedim, ked som niekde inde, tak tam si nesadnem ani pri velkej potrebe. Vojenska sluzba ma naucila, ako sa vykonava velka potreba po turecky :)

Fero M. Dnes 12:42 - volne polozene arasidy v baroch si netreba vsimat. Ako vravis, ludia tam vlezu so vseliakymi rukami.