Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Inak ste mi dnes strasne drzali palčoky!
Taka som bola vytocena z toho konkurzu, ale zas som sa o sebe cosi dozvedela- a/ze mi staci prvy pohlad a spravne odhadnem ludi a za b/ nenecham si skakat po hlave jedno z druhym suvisi, najprv bolo a/potom bolo b/ a po b/ som sa utvrdila v a/
Hrozni zazitok, fuj, blee, dvaja nechutni chlapi v oblekoch, co si mysleli ze su majstri sveta.
Som si teliatko nemala svihnut taky vystrih s cim som mala aj patricny problem/uspech na prechadzke mestom :-))
a maly svištík na mna ziarli!! zlaty :-)
som sa z toho ranajsieho zazitku musela ocistovat cely den-malicky sa capal po mne,len nech sa pekne nalepi - v tejto suvislosti, posledne dni okolo nasho domu kruzi bocian :-)) sestra na neho striehne s nabitou zbranou v ruke- nechape, ze ten chudak za to nemoze a on nic nespravil,on si len tak lieta, nechape, ze svoju zbran by mala nasmerovat voci niekomu inemu :-DDDDDD
tak sa iba usmievam popod fuzik a cuka ma,ale nepoviem jej to :-D

Ethi, ved prave, ze si nas viem predstavit az velmi dobre :-)ja obvykle skoncim pri ochrankaroch a cely koncert mam v pazi :-DDa ako ta poznam... :-)
a co ja viem ako by si sla domov?? :-)
no spat mozes, ale jedine so mnou a v mojej postielke :-)No hovorte za seba, ja budem v 60 taka vitalna ze budem pisat este rychlejsie na klavesnici ako ted a nebudem sa musiet na nu ani pozerat! HU! :-)))ale urcite budem potrebovat lieky na nervy, pretoze budem cakat kym naklepete aspon ahoj :-DDD
A Ethi, ten kto ti povedal, ze na poradi nezalezi, skutocne ta velice klamal! Zalezi!! Nie je predsa jedno ci prva ide Janka a az potom Andrejko :-DD si myslis, ze ti posledni sa vydrzia iba pozerat a cakat kym pride na nich rad??
A tiez sa hnevam ze si ma dala az nakoniec :-) a premyslam kto je Vladko
:-D a zabudla si este Robka!!!
Samko so svokrou nad postelou...fuj- kriste pane!!! :-DD
no idem sa zrutit do postele- vramci ocistovania od ranajsieho zazitku som este stihla pokosit cely nas niekolko "arovy" pozemok- rodina uz chcela volat zachranku :-))
dnes zur nebude, ale tesim na jednu chatovacku :-)pri zozname hosti som si sliny utierala :-))
k poznamke- prisla Shaktul prispevky sa len tak hrnu..nevim, mam skor opacny pocit, ale tak - ved mne to nikdy nejak extra nevadilo :-)
kukajte, zapisem si celu stranu a mozem si povedat- Fuj! Narcis ako vysity!
:-)
bru :-)
PS: Ethi ako si si dovolila vyrazit do ulic bezo mna???!!HAAAAAAAAAAAAA?????

samko r.

Shaktul.Keď nie je svokra, načo by ti bola ochrana? Veď svokry (aj budúce) bývalú najúčinnejšou antikoncepciou. Stačí si dať ich portrét nad posteľ a hneď si chlap ku koncu dá pozor:-))). Keby mala budúceho zaťa nachytať s dcérou nečakane v postielke, tak by si videla aj atléta. Tak by liezol po hromozvode dolu....

ethel

Shaktul:-)))) Teda vieš si nás dve predstaviť v H......j na koncerte?:-DDD A ešte mi povedz ako by som odtial išla domov?Spala by som u vás?Vieš v podnapilom stave nešoférujem:-DD A čistú vodu by sme asi sotva pili:-DD
Inak všimli ste si,prišla Shaktul a príspevky sa len tak hrnú....takže neupadneme do zabudnutia:-)) Minule som rozmýšlala,dokedy nás to takto bude ešte baviť:-)) Predsatvila som si nás vo veku 50-60 ako hladáme písmenká na klávesnici:-DD Najlepšia predstava bola na Zokni a jej preklepy,ktoré milujem!:-DDDD Panči a čo je vlastne s tebou?Balíš kufor?Ja ešte nie...stále si neviem uvedomiť aký je dátum.
Dnes večer idem do ulíc,tak sa zajtra asi neozvem:-)) Ale zajtra mám nočnú,tak ak budem schopná,tak napíšem.Mám vás rada! Všetkých!!!Mám vás vymenovať? Aj by som,ale nenahnevajte sa na poradie,lebo na tom naozaj nezáleží,v podstate je každý z vás prvý:-)) Takže cmuky-Janka,Maťka,Peťka,Vladko,Jurko,Marek,Peťko1, Peťko2,Ajka,Adelka,Lukáško,Andrejko,....a teraz nicky-Mamča,Dee,Miloš,.....určite som na niekoho zabudla ale každého mám rovnako rada,lebo v každom z vás je niečo jedinečné!

ethel

inak sa mi páči,že toto je jedna z mála tém,ktorú sledujú ludia aj takí,o ktorých by sme si to nemysleli:-))) Mám ich za to úprimne rada a ďakujem im!!!

SHAKTI

...asi tusim-napis, ale odpoviem asi az zajtra poobede alebo si ukradnem cez vykend chvilku, tak ak ti to nevadi..
ale napis-som zvedava :-)

sasiiik

ahooj shakti!!!ako ta rada vidiim:))chcela by som ti nieco napisat na pokec mozem??neviem ci vies,presne kto som,ale sa ti tam pripomeniem ak nahodou..a ak nahodou vies,tak psst.