Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Ethelisko!!! Mohla si chvilku pockat a prist na Olympic do jedneho nemenovaneho mestecka!! :-) Stare kofi medzi pubertakmi
:-) No a?? Vies kedysi som mala taku blaznivu spoluziacku- sadli sme si- kedze som ako mlada nic nerisila, tak sme chodili do kina na rozpravky- same deti, iba my dve "velke" :-) uzasneeee musim si to zopakovat, pojdem aj sama
:-))
no ved sa mi aj zda, ze mi nejak prsia narastli, v hornych partiach sa mokra nezobudzam :-)) zatial este, nastastie.
Inak prave sme mali doma mensiu pohotovost, hafo si skoro vytrhol predkus, polovnicky psisko, aj zivot polozi za korist.
Chcem povedat este cosi...
Myslela som si ako uzasne daleko som sa dostala, myslela som si, ze som uz na vrchole, ze uz nic viac sa nemozem naucit, ze svoj zivot idem spravnym smerom. Ho...! Plati stare mudre.. nenechat sa opit rozkom, vzdy je cosi alebo ktosi co nas nieco nauci.
A bolo cosi co so mnou slo dalej, moj strach- vlacila som ho ako gulu na nohe a divila sa, preco mi to stale ide tak pomaly a tazko a hlavne preco to vobec nejde..strach je na ho...dnes to uz viem a naucil ma to jeden uzasny clovek, ktoremu budem za to do smrti vdacna, no vdaka svojmu strachu uz zrejme nikdy nezistim ako chuti..
bojime sa zmien, bojime sa nieco robit uplne inak ako sme zvyknuti, myslime si, ze iba tento postup je spravny a hlavne bezpecny. Ibaze nic nie je vecne, vsetko je v neustalom pohybe, vsetko sa meni a my sa musime menit s tym, nemozme ostat stat a bat sa vydat sa inym smerom. Zmena je naozaj zivot a zivot je zmena.
Som mudra ako radio, ze? ved vy to uz davno viete, to iba ja som objavila Ameriku- objavila som davno objavene. Ved vravim- niektori maju opozdeni dusevny vyvoj :-)
Asi to nepojde lahko, ale hlavne je, ze to pojde- teda idem to skusit :-) prinajhorsom ma privezu k tebe Etka, vrtulnickom :-) aspon sa necham obskakovat "tvojimi" Baywatchakmi :-)
a ted v lete, by mohli sluzit iba v cervenych trenirockach :-))))
vdaka maminky za rady- len pridavajte dalej, vy ste skusene, ja iba skusam
:-)

samko? a ked neni svokra- neni ochrana- neni alarm?? :-) ale to je fakt ze mama je najbezpecnejsia antikoncepcia :-))))
cize to skutocne moze platit aj o svokre ako dobrom alarme. Ale ked som si precitala o tom bezpecnostnom systeme v Rusku, az mi srdiecko stislo- vyhodit svoje zlaticko do luftu???!! aaaaaaaaa
inak ta burka bola vcera aj u nas- skoro nam odplavilo auto- tak som sa brodila vo vode, aby som ho zachranila.
Aj mlady sused mi tapkal :-DDD no, zas malo okolie show- serie ma to?? nie :-)
aspon si okolie obkukalo moje vyrysovane pevne lytka a ja som si konecne umyla nohy :-DDD
Katusku zdravim a blahozelam :-)
a idem skontrolovat hafa, ci ma zuby, lebo jeden si krasne zlomil :-( a uz tak, nenudim sa.
o tom dlhotrvajucom placi nieco viem, resp. mne to trha srdce a nevydrzim sa na to pozerat, ale tym detom rozumiem- za a/treba ich iba niecim zaujat a oni prestanu rumadzgat :-) viem podla seba
za b/ten previnili kukuc ked cosi spravim hadzem dodnes :-)
snad som na nic nezabudla..
musim pozriet ci lili uz ma jeden moj vysnivany produkt :-)
Etula ale ta mala vie ako na teba :-) toto musim vyskusat aj ja :-)))
na moju maminku to nefunguje :-)
inak sa velmi tesim na zmeny a na buducnost :-)
este maly dotaz Eti ak mozem opytat-
co to moze byt- ak boli noha-cela, zmena teploty- raz pocit chladu, raz horuca.
Cievy?? Dakujem.
Majte sa zatial krasne a nezabudnite- vsetko sa meni, nic netrva vecne- tak ako radost,laska tak ani trapenie..
panci ty na mna nestekaj :-) a premysli si ten datum, pretoze ak uz ani toto leto nevyde Zofka, tak neviem..kym mi prideme tak sa aj rozpadne :-DDD po ceste mozme zozbierat nejake stoparky, ale ani stopari by neboli zly..hmmmmm
:-)

ethel

Shaktul,ešte ma napadlo k tej výchove detí,že ak ti niekedy niekto bude tvrdiť,že keď bábo necháš plakať,tak ho to prejde,unaví sa a zaspí...tak to je kravina ako voda v koši a moja malá je krásny príklad.Dokázala plakať aj 2 hod vkuse,kým mne nepraskli nervy!

ethel

Predpokladám,že Shaktul zase zavára....alebo kojí?Inak vieš o tom,že z toho pocitu materstva sa ti môže začať robiť mlieko??:-DDD Akože nič v zlom,ale nakúp si pre istotu kojenecké podprdy a také vložky do toho,aby si sa jedno ráno nezobudila mokrá:-)) A mama si sa rovno opýtať aké to je,keď dieťa kričí na ratu.Moju malú poznalo celé sídlisko,mala špecifický krik,taký pištiaci a to moja vydržať-to je iné kafe!:-)) A ešte jej povaha k tomu,že čo si nevyrevem,to nedostanem.....Dodnes na mňa hádže smutné kukadlá,keď niečo chce a pridá k tomu vetu:Maminka sa predsa nebude pozerať ako jej dieťatko smúti.Maminka predsa neznesie bábikine slzy....To je moje dieťa.A najhoršie na tom je,že má pravdu!

ethel

čafte sa:-)), Neviem ako u vás,ale u nás bola včera taká búrka,že som musela pridŕžať satelit na okne aby ho nevytrhlo.Viete si ma dúfam predstaviť:-DD
Dnes idem na Olimpic do takej nedalekej dedinky tu v okolí.Celkom sa teším,že si zašoférujem.Začínam sa tu na cestách(v meste) cítiť ako v Blave,to je hotová samovražda.A ozaj včera som bola v kine na sex v meste:-DD čosi mi to pripomenulo alebo lepšie povedané kohosi mi to pripomenulo,kto mi pošle sms,keď vidí tú herečku a tak som počas filmu rozmýšlala ešte nad niekým:-))A zabehla mi cola(dúfam,že si toto neprečíta Damian,lebo na znesie zo sveta).Ticho v kine a ja trúba som sa išla zadusiť:-DDD To sa môže stať len mne!

panča

cafte sa.ALT3. mam problem dostat sa sem. Ked sa prihlasujem, tak ma vyhodi..ked napisem prispevok, tak mi vypadne zdravie a text sa nepripise. Takze este jedno HAF pre Shakti a vrrrrrrrr pre vsetkych. Neverili by ste, ake stastie sprevadza niektorych ludi...dostavaju tolko sanci, az je to nemozne. Mozno sa nam v zivote vsetko utrasie a ktosi od nas zacne od znova...kiez by.LUBIM VAS