Chcem si umyť ruky

jancecka

ahojte všetci, viem že ma nepoznáte a asi na mňa nebudete ani reagovať, no ak by niekto predsa len chcel, potrebujem jednu maličkú láskavosť
mám kamošku, ktorá sa zapojila so svojou dcérkou do súťaže o kameru, mohli by ste ju prosím podporiť aj vy? ak samozrejme chcete, nikoho nechcem nútiť a pokiaľ som niekoho týmto príspevkom urazila, tak prepáčte

www.sonyfootball.eu

dakujem veľmi pekne a prajem pekný deň:D

SHAKTI

taky riadny chrchlik az z päty?? :-))
naucim a poviem, ze to je od tety panči
:-)
praca je dobra, hlavne nebyt sam a nieco robit, robit a robit az odpadnete :-)
v sobotu som makala ako fretka- skvele- postup ako oprat antialergicke periny a vankuse- hovorim si - Toto pojde lahko!
ho... :-DD nespratalo sa mi to do pracky, tak pekne rucne, uz ste prali rucne periny?? tak viete o com hovorim, dva dni som si nevladala vlastnorucne ani r.. utriet :-) a ted sme sa- dievky sikovne pustili do opravy domceka- zaciname strechov, natieram a malujem ako diva :-)
najlepsi sok bol, ked sa ma isty pan zdesene a neveriacky opytal, preco nemam zivotnu poistku??? lebo mi je na...:-)
aby som z "nebicka" skripala zubami pri pohlade ako si moji blizky uzivaju za prachy, ktore som si poctivo setrila??
panci aj by som chrstla a riadne oplula, ale bohuzial a to je na tom to najhorsie, nemam ciel :-) resp. ako sa hovori- vsetko je iba nas odraz, takze by som musela zapluvat samu seba a to sa mi nepaci :-)
navarila som pre regiment- kto ma chut na vybornu zeleninovu polievku, vyprazany syr a "šmirkas"= bryndzovu pomazanku nech sa dovali- mamca- nie ze sa dotrepes s obedarom pre celu rodinu!
:-)) Dee, vraj nestiha varit, dnes mam sluzbu v kuchyni ja :-)
nic v zlom, ale podla mna si kazda zena zasluzi uctu, respekt, silny obdiv a medailu- uz len za to ze je zenou!
zatial sa majte- milujem ked sa so mnou priroda hra- doteraz susim periny, vsak vkuse prsi a musim bezat aby mi dosky nezmokli :-)
hrmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii- juch! :-))
kto ma berie do kufra na dovču??? :-)
slubujem, ze budem dobra, vela nezjem, papulovat nebudem ani šomrať! :-) kto je este ochotny tomuto uverit?? :-DDDDDDDD

panča

babula, poriadne smrkni dovnutra, potom chrchni a pfuj -smelo medzi oci..aj svistika to douc. Niekedy treba vediet naplut rovno do tvare...

SHAKTI

jezisi nerevte tak! :-))
vas clovek neosere, vy viete, ze je zle..
:-)
bavi ma vychovavat cudzie deti :-)) svistik uz vie plut na vsetkych a na vsetko co sa mu nepaci-ucenlivy! este mam par trikov v zalohe :-) ale za jedno som bola velmi pochvalena- naucila som ho silno objimat a stiskat, tymi malymi rucickami- paci sa mu moje hrdielko a sexi vystrihi - šmátra sa tam :-DD
velmi sa to hanbim priznat, ale vcera som precitala Evitinu knihu na hlt a iluzie boli v prdeli :-DD ak som este mala nejake zvysky o chlapoch a laske, tak uz nemam :-D
Myslim, nie viem, ze kazdy clovek ma svoje boliestky, trapenie, prusery a sracky, som presvedcena o tom, ze kazdy. Pre kazdeho je ta jeho sracka najvacsia, pre inych mozno banalita, pretoze sa na to divaju s odstupom a emočne sa ich to nedotyka(vraj by sme sa takto mali divat na svoje problemi, s odstupom, kto to dokaze, je u mna frajer!)Otazke je iba do ktorej kategorie patrime-
1/vsetkymi ukazeme co nas serie a trapi, zavalime tym vsetkych
2/snazime a chceme to skryvat tak, aby si to nik nevsimol, ale robime to nesikovne pretoze chceme aby si to vsimli
3/ skryvame to tak dokonale, ze nik nevidi, ako ideme ku dnu a hlavne ako rychlo- make-up je uplne dokonala vec a ked ho nemate snazite sa presmyknut tak aby si vas nik nevsimol.
Nepoviem do ktorej kategorie patrim, ale naznacim- spavam s make-upom,coraz hrubsou vrstvou :-)
No na druhej strane mozem "hrdo" a s istotou vyhlasit, ze dnes dokonale chapem ako sa citila jedna zltulka zhruba pred rokom.
Ethi nezabudni- nie je dolezita skupina ani repertoar, najlepsi a najdolezitejsi su vyhadzovaci!! :-)mna cakaju az dva, dnes som si kupila listky a tesim sa z nich, aj ked viem ako to dopadne :-) ale snad mi konecne aspon jeden plan vyda. Tym padom premyslam preco som si tie listky nekupila az v den koncertu a az na mieste..nevadi, takto to bude zaujimavejsie.
Kto nezazil,nepochopi-mam nadstaveny budik aby som nezabudala jest a dalsie svoje sracky na vas nebudem vytahovat.
Kazdy si nesieme ten svoj kriz sami a bojujeme s nim statocne. Bojujeme, hoci vieme, ze nas boj je vopred prehrati, dobre to viem, ze to nemozem vyhrat a ani nevyhram..no tesi ma to, ze si okolie mysli, ze som neskutocne stastna..keby tak vedeli...
LV!
Nepotrebujem radu, nepotrebujem komentar, nepotrebujem ani vypocut, nepotrebujem pocut tie blbe klise- Vse bude ok..nepotrebujem, lebo sa uz viac nechcem klamat. Ale som hrda na to, ze to dokazem dobojovat s usmevom a tak aby si to nik nevsimol.
Vzdy to zabudnem napisat ale som hrda aj na pancu a Etku(poznam aspon z casti ich vlastne sracky),som hrda na to, ze tiez bojuju s usmevom, hoci im vnutro rve na kusi. Neviem kto na to prisiel ze zena je neskutocne silna a zvladne to-asi preto, ze zena-matka..clovek by si myslel, ze chlap ako pan tvorstva je a bude ten silny o ktoreho sa zena bude moct opriet a spolahnut sa na neho, bez urazky ale kazdy chlap je u mna sralo, myslela som si, ze poznam jedneho aspon jedineho, ktory sralo nie je a prave on je najvacsi sralo zo vsetkych. Takze ano, zena je silna, pretoze silna jednoducho musi byt, nic ine jej neostava, ked sralovia zdrhnu a vsetko hodia na nu. Ved to poznate..
tak vela sily.

panča

bociáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááánnnnnnnn nnnn

panča

...nech sa deti chovaju akokolvek, stale su pre mna tym najvacsim darom...dufam, ze bude v poriadku-je nadherny.Prajem krasny dnik a nenechajte si ho pokazit mrakmi. Na nas ziadne mraky nemaju.♥♥♥ lubim Vas

ethel

Panči,až sem som ťa počula kričať,ale neviem či to bolo počuť aj cez kopec:-)))
Shaktulka sa určite venuje detským záležitostiam.V tej súvislosti ma napadá jedno-niekto tak hrozne túži po dieťatku a niekto si neváži ani ten dar ho mať:-( Navrhujem Shaktulke poslať bociana:-D
♥♥♥
(.) (.) (.)
() () ()
..fúú to sú tajné šifry...idem si lahnúť..možno sa mi podarí aj zaspať..lúbim vás! A dobrú noc!!!!

panča

ufffff,to mi odlahlo.Inak idem machrovat.Na buducu sobotu mozno budem mat dieta v novinach...
tak a teraz pekne spolu:SHAKTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL

panča

zltulka, drzim Ti paste
PS:dokelu uz sa nemozem dostat do svojej temy v odbornikoch :(
PS2:tam som sa prihlasila TU NIE SOM..DIVNE