Chcem si umyť ruky

panča bojovnik s veter.mlynmi

Dnes som nabrala odvahu a riesila som...keby som vladala, aj sa usmejem...ale pred chvilou som este plakala a ktosi mi povedal, ze ma nenavidi najviac na svete....snad uz to tak nie je

mamca

Asi je niečo "vo vzduchu"...čas sa zbláznil a emócie naberajú na obrátkach.Tu nezostáva iné len počkať na opadnutie prílivovej vlny...a zvládnuť ten pocit pádu do neznáma...nechať sa zviezť po tej vlne a pokúsiť sa vnímať to prichádzajúce jemné hojdanie mora...je veľké,neznáme,ale pohladí..Len ten žalúdok ešte chvíľu straší morskou chorobou..Achjaj...

panča

idem skusit spat, aj ked viem, ze to nepojde.myslela som, ze tu pobudnem, pohrabem sa v temach ako kedysi, ale nejde mi to.dostala som sms, ktora by ma mala ukludnit, no sposobila pravy opak.strasne mi chybaju tie vesele dni a vecery, co sme tu travili.kazdy jeden raz, ked mi je takto tazko si uvedomujem, ako vela ste mi dali a stale davate.vam som povedala veci, ktore nevedia ani moje kamosky, ktore poznam roky....dakujem, ze vas mam.aj ked tu prave nikto z vas nie je, mozem listovat v tejto teme a vzdy narazim na nieco pekne. Lubim Vas a prajem krasnu a pokojnu noc alt3

panča

cafte sa, je mi o nicom.uz druhy den saliem.nejdem sa rozpisovat, len mi je fakt hnusne.v poslednom obdobi mi je na nic aj zdravotne, prestavam zvladat ten stres, v ktorom zijem. LUBIM VAS

panča

a inak ten mismas s dnami je nakazlivy..moje mladsie dieta si mysli, ze zajtra je stvrtok a idu jej dat dolu sadru

panča

pukam od smiechu...toto cislo som mala ako prve, potom si mi z Nemecka pisala z ineho. Napisem Ti ho do mailu :D.
Mozno som ho ,,nedopatrenim,, zle opisala z mobilu do mobilu..ja som totiz iny zmatkar.No ale ked mi bude smutno, viem, kam napisat sms :DDDD
A ozaj, viete co ? LUBIM VAS alt3

ethel

Mamča,chápem,že touto otázkou ma chceš preskúšať...ale mňa nedostaneš,lebo ja viem,že zajtra bolo predvčerom:-DDDDD

mamca

Á...ahá... pravdaže...Nedeľa.Hm.Jasné...
A len tak medzi nami...pre zaujímavosť...čo si tak predstavuješ pod pojmom "zajtra" ?
:DDD