Chcem si umyť ruky

deeee

Nazdarek, po ockovani proti chripke s nou teraz bojujem...ale ja sa nedam, ja som silna a taka chripka ma nepolozi:o))))
Dala soms a proti nej zaockovat pred dvomi tyzdnami a prisla som na to, ze som alergicka na to ockovanie, lebo mi pri mieste vpichu zostala hrca a cerveny flak.Takze mi doktorka odporucila uz sa nedavat ockovat proti chripke. A teraz lezim doma, pijem cajik a mam obviazany krk s modrou satkou(dakujem panci, vzdy na teba pomyslim, ked si ju davam)
Pekny dnik vsetkym
♥♥♥

damian

Rad by som tymto vyslovil podakovanie KOSOVI, ktory sa rozhodol zachranit stranku www.jurkovic.sk pred jej zanikom.

Kosa, velmi si Ta vazim!

ethel

Samko ani nevieš s akou radosťou by som ti pomohla s tým obedom v parlamente...Jeden z mojich detských snov-rodinný dom,sliepočky,kačičky,prasiatka,mrkvička,....len by som nedovolila zabiť tie zvieratká,lebo s kým by som sa potom mojkala?:-D

eee

...teraz som si uvedomila aké by to mohlo byť nepraktické:-) Napríklad by si niekto spomenul na mňa keď .....no a to by ma raozrušilo.Takže by to mohlo fungovať,ale tak,že sa najprv opýtame dotyčnej osoby pri ktorej sa chceme zjaviť,či je v danej chvíli vhodné sa zjaviť:-))Napríklad Mamču by som prekvapila pri masáži,Pančušku na fotbalovom zápase ako skanduje,Samka pri kŕmení ošípaných,Shaktulku pri hrabaní lístia,Lilith za pc na stránke pre niekoho nadmerne erotickej,.....:-) celkom by sa mi to páčilo....

eee

Pančuška,ak ti niekto povedal,že ťa nenávidí-ono ho to prejde,lebo je na to sám,lebo my ostatní ťa milujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prečo sa nedá cestovať v čase?Myslím to tak,že pomyslieť si na niekoho,že pri ňom chceme byť a zjaviť sa tam,aspoň neviditelne,len aby ten človek zacítil naše pohladenie?Tak velmi by som chcela....Mám ťa velmi rada Panči!Obohatila si môj život o vela príjemných vecí!