Co na svalovku?

xdanielax

inak ale je pravda, ze kdesi som raz citala, ze testovali dve skupiny ludi: jedna jedla ibuprofen/paralen, druha placebo a cvicili. Narast svalov bol u tej paralenovej skupiny dokonca o trocha vacsi. Tak neviem no. Kazdopadne myslim ze to ide aj inak :))

xdanielax

dana - nic sa ti nestane, ked si das ten paralen. Ono to nie je ze by ti to nejako uskodilo v spojeni s fyz. aktivitou.
Len sa mi to zda zbytocne. Mne pomaha to vzdy rozhybat.
ale tak..lepsie, nez vynechat je dat si ten paralen, ked sa inak neda.

Vseobecne sa vyhybam liekom, paralen si dam obcas ked ma boli hlava (aj to mi zvacsa nezaberie) takze tak u mna..

saknoel

Paralen je oblvovák,ktorý neprospieva svalov,to si myslím ja . Ak je svalovka,treba natiahnuť svaly,lebo svaly keď cvičíš sa naťahujú a potom v pokoji sa naspäť zužujú do "klbka" preto ich treba natiahnuť a najlepŠí je strečing a nie paralen a ostatné.

dana660xz

xdanielax a preco je ten paralen zly? je celkom logicke, že niekto siahne po paralene, ked ma svalovicu, lebo svalovica je svalova horucka a na horucku je paralen. z vlastnej skusenosti viem, ze zabera.
a vies, ze kto ma svalovicu? no aj ja ked nejdem tyzden cvicit lebo som chora. a to chodim 3x tyzdenne cvicit.

xdanielax

to co za cloveka si da paralen na svalovicu?? asi taky, co cvici raz za rok alebo co. ..a zrejme pri kazdom naznaku bolesti (akejkolvek) si hned dava lieky proti. Uplne zle.

dana660xz

saknoel a preco je ten paralen zly? ja som sice svalovicu nemala pekne dlho, lebo som prisla na caro strecingu, ale zaujimalo by ma to, vela ludi to tak robi.

xdanielax

chod. nic sa ti nestane. maximalne nebudes vladat tak ako minule, ale najlepsie je to rozhybat. a tentoraz nezabudni na strecing.

kikaaaa

Dneska má byt cvičenie znovu, ja sa viem ledva posadiť, ale kamarátka mi vravela, že by som mala íst cvičit. Je lepšie ostat doma, alebo íst cvičiť?