epilepsia

Príspevok v téme: epilepsia
radoslav

Lekárka diagnostikovala na základe vyšetrenia na EEG synovi riziko vzniku epileptických záchvatou, zatiaľ našťastie nemal žiadny záchvat, existuje nejaký prírodný doplnok stravy na odvrátenie tohto stavu? Jednoducho je to pre nás s manželkou šok a nevieme okrem liekov čo ďalej, vie te niekto niečo bližšie o tejto chorobe okrem toho čp je v manuáloch zdravotníctva? Môžte nám poradiť prosím Vás.Ďakujem

mmmmmmm

ahoj renatka
ja som to brala ale nerobilo mi to dobre.. mala som uplne zmenu nalad.. nic ma nebavilo, nic sa mi nechcelo,bola som otapena a unavena, nebola som sa schopna ucit.. po dvoch tzydnoch som prosila o zmenu liekov,. Predpisali mi Lamictal a s nim som uz nemala ziadne problemy, len som po nom trocha schudla.. ale kazdy moze na rozne lieky rozne reagovat mozno synovi bude robit dobre depakine..

renata111

ahojte, chcem sa vás opýtať, či z vás berie niekto liek DÉPAKINE ? mám 16 ročného syna a diagnoza znie: epilepsia.... zrútil sa nám svet....

radoslav

Ďakujem vám za príspevok, máme ísť ešte na vyšetrenie magnetickou rezonanciou či sa nachádza na mozgu nejaká jazva alebo nie,syn má ešte len 7 rokov, ešte raz Ďakujem

jefima

Moja dcéra má epilepsiu tiež len na základe EEG.Záchvaty nikdy nemala/klop,klop/.Ale aj kontr.EEG ukazujú že epilepsiu má-sekundárnu.Žiaľ bez liekov to nešlo.Priznám sa že žiadne domáce recepty/bylinky,šťavy a pod./som neuplatňovala.obmedzili sme čokoládu,svetel.efekty-žiadne blikanie,od TV sedieť čo najďalej,veľa čerstv.vzduchu a hlavne sa snažím aby dcéra žila v pohode.Takto sme prežili 15 rokov.A teraz keď má 20,jej ideme kúpiť psíka.Neviem,či Vám toto pomôže ale dobrý neurológ Vám určite "ušije liečbu" presne na Vášho syna.Držím palce.

71gloria

Asi viete,že sa treba vyhýbať napr. aj rumovým pralinkám-alkohol v akomkoľvek množstve, blikavým svetlám-diskotékové a čítala som, že je dobrý aj alchemilkový čaj/alchemilka obyčajná/ piť pred jedlom