Chudnutie..

Príspevok v téme: Chudnutie..
elinkaaa

Vedel by ste mi niekto poradit? Potrebujem schudnut lebo pri 173 vazim 87kg ....viem kazdemu hned napadne ze nezer.....ale ja som skor bylinozravec ....slanina,klobasa to vobec nejedavam ....z masa jedavam len prsia , pecivo len tmave aj to len doobeda .....ale vobec neviem schudnut a to aj ked cvicim ...a cvicim tak 3x do tyzdna ...vedel by mi niekto z vas normalne poradit ....ze kde je chyba????....dakujem

elinkaaa

mno v podstate nic lebo nam zrusili prestavku medzi prednaskami .....cize za tu 5 min co nam nechali som stihla tak tie dve bagety .....proste tento den asi tazko budem nieco obedovat a to nie len ja ale dalsich 200 ludi ....kedze tahas 4 hodiny v kuse

smajliQa

za prve...

telo zacina spalovat az po 20 minutach cvicenia....
takze prvych 20 minut cvic a ber to ako zahrievacku, a dalsich 20 minut si mozes byt ista ze budes spalovat,,,,

ine ti poradit neviem,, ak sa takto stravujes uz dlho,tvoje telo je navyknute na tento prijem a na zdravu stravu....
ta je v poriadku.... treba zvysit vydaj...prijem je ok ....

elinkaaa

Tak dneska rano ...biely jogurt s lanovymi semiackami, kava , hruska,jablko, kedze som bola cely den v skole tak 2 male celozrnne bagety so syrom doma cvikla s varenym vajickom ...ok dnes som nestihla obed ....ale inokedy mam kuracie prsia so salatom a malym mnozstvom prilohy
cvicim doma ..na eliptickom trenazeri- 20min+ nejake posilovacky ......ako tak pred 7 rokmi som tancovala, bola som fit ....ale teraz sa tohtonewem zbavit nijako a uz som zufala :(

smajliQa

ty mozes mat opacny problem,, jes prilis malo, a preto si tvoje telo robi zasoby...
v podobe tuku samozrejme....
uved nam priklad tvojho jedalnicka v priebehu dna...

a co cvicis????