Chudnutie..

Príspevok v téme: Chudnutie..
elinkaaa

Vedel by ste mi niekto poradit? Potrebujem schudnut lebo pri 173 vazim 87kg ....viem kazdemu hned napadne ze nezer.....ale ja som skor bylinozravec ....slanina,klobasa to vobec nejedavam ....z masa jedavam len prsia , pecivo len tmave aj to len doobeda .....ale vobec neviem schudnut a to aj ked cvicim ...a cvicim tak 3x do tyzdna ...vedel by mi niekto z vas normalne poradit ....ze kde je chyba????....dakujem

marijam

Ja keď som teraz bola..krv na štítnu mi brala obvodná..a aj paprier na sono mi vypísala ona..Potom doktor na sone mi povedal, že ak mi vyšli výsledky z krvy u obvodnej dobré tak je to fajn...pretože ona robí tie isté testy na štítnu ako aj doktorka na endokrinológii takže som tam nemusela ísť ..Sono tiež vyšlo dobre takže tak :-) Ale vtedy mi robila z krvi vyšetrenia ešte na veľa iných vecí...takže tak :-)

marijam

Elinka daj si urobiť testy na štítnu..nieje to sranda Tá nieže Ti môže spôsobiť priberanie..ale aj milión iných problémov...viem o tom svoje..chodila som na ňu 9 rokov..teraz je to v pohode ;-)
Asi pred 3-ma mesiacmi som si znova dala prevetívne vyšetriť štítnu, krv+sono ;-) Nič ma to nestálo..ba ešte som si s doktorom fajne pokecala čo chudnutia týka :-)

Magy

elinkaaa - uprava jedalnicka je jedna vec.
ako citam predosle reakcie a diskusiu, ta stitna zlaza moze byt pricina.

inak - nie je cvicenie ako cvicenie a bohuzial, 3x tyzdenne mi pride skor ako udrziavacie cvicenie, aby si sa necitila uplne ako lemra, ale cvicenie na schudnutie je v uplne inych intenciach. Da sa povedat, ze skoro kazdy den je potrebne fungovat, a to PORIADNE! Len vtedy mas sancu nieco zhodit. Az potom, ked dosiahnes pozadovanu idealnu hmotnost, mozes zvolnit a pokracovat v tom udrziavacom cviceni 3x tyzdenne.
Ak mas problem s panvou, platnickami a pod., treba najst cviky a pohyb, kde tieto partie budes namahat minimalne. A potom vsetky mozne cviky riesit s co najvacsou frekvenciou, ale malou intenzitou, aby si sa nepresilila. Kludne kazdy den rano nieco, po ranajkach, po obede, vecer... Sex je tiez skvele a navyse prijemne cvicenie, zapotis sa ani nevies ako. Akurat pri vacsej intenzite je potrebne zapojit trochu aj fantaziu, aby sa zo sexu nestala nutna a nudna rutina ze "boze, uz zase???"
Moznosti je kopec, treba len zapojit fantaziu a ist na to systematicky.

elinkaaa

mno teraz v lete mam 23 ...vies a o to ma to viac hneva ....ze mi to kazi vztah ...bo mam priatela uz 6 rokov cize uz to akceptuje ....ale vie ze na kupalisko by ma nedostal ani keby tam miliony rozdavali zato ma to tak neuveritelne hneva ze som mlada a mala by som si uzivat a ja len doma sedim lebo sa za seba hambim

smajliQa

elinkaaa
a kolko mas rokov?
dnes je 15 februar... a ak este tento tyzden zajdes s tou stitnou budes vediet na com si,, budes mat kopu casu vyriesit tento problem ,,,, a kilecka pojdu hravo dolu...
stravujes sa zdravo aj prechadzky a sport mas... a ak sa vyliecis, take tri kila za mesiac sa takto daju uplne v pohode zvladnut,,, nie je to vela, je to akurat... to mas 12 kil za 4 mesiace, a v lete budes krasna :)))

ja si fakt myslim, ze to musi byt tento problem, lebo nic mi nenapada... proste...nic za to ndas..... drzim ti palce abysi to vyriesila coskoro......

daj nam vediet :)

elinkaaa

mno na gynge som varena-pecena kvoli tym bolesiam a antiku beriem asi tak 5 mesiacov teraz som mala dva meiace volno a znova zacinam .....cize skor mi vychadza na stitna ....pravdu povediac som rozmyslala aj nad touto alternativou ale myslela som si ze som uz hypochonder ....ale tak skusit to mozem maximalne mi povedia ze som zdrava ked nic ine .....ale fakt uz som z toho mimo .....kazde rano ked sa mam obliect len slzy v ociach ....

smajliQa

toto jednoznacne musis prebrat so svojim dktorom.... pretoze to nie je normalne,,, ludske a teda hlavne zenske telo sa v priebehu rokov meni, a problem so stitno mozes mat a ani o tom nevies... tiez antikoncepcia ti moze zacat robit problem,,,, aj po urcitej dobe, to ti tu potvrdi hociktora baba,,,,,, ziadnu antiku nie je dobre brat dlhodobo,,,,,,

takze najprv chod obvodnemu, ten nech ta posle endokrinologovi a nakoniec zajdi aj na gyndu,,,,, pretoze tvoj problem moze suvisiet hocicim....

maruska123

elinkaaaaa pozri sa, aj ja som mala antikoncepciu, ktora udajne nemala zadrzovat vodu v tele a pribrala som z nej 6 kg za cca 5 mesiacov...a hlavne pocas uzivania som nemohla schudnut, neslo to dole ani ked som robila co com robila

vysadila som a kila idu pekne dolu, smaozrejme aj s upravou stravy