Chudnutie..

Príspevok v téme: Chudnutie..
elinkaaa

Vedel by ste mi niekto poradit? Potrebujem schudnut lebo pri 173 vazim 87kg ....viem kazdemu hned napadne ze nezer.....ale ja som skor bylinozravec ....slanina,klobasa to vobec nejedavam ....z masa jedavam len prsia , pecivo len tmave aj to len doobeda .....ale vobec neviem schudnut a to aj ked cvicim ...a cvicim tak 3x do tyzdna ...vedel by mi niekto z vas normalne poradit ....ze kde je chyba????....dakujem

evik1

Toľko vďaky,to nemuselo byť....ale nie aj mne sa stáva.no ak si nič doteraz nerobila za šport,dobrá každá minútka,ale ak chceš dseriozne začať,tak pomaly aspon na tých 40min.alebo hoci aj s prestávkami,ved kondička ti bude postupne stúpať,hlavne sa zo začiatku nererob,aby si nezískala k tomu odpor,pomaly,ale trvalo si to pestuj.ke´d v tom pohybe získaš záľubu,máš vyhraté,potom budeš chcieť tie endorfíny,lebo zistíš,ako ti je potom fajn,budeš to robiť s radosťou.Takže neviem,či to striedaš s nejakou aktivitou,ale nemusíš striktne každý deň,ono to príde,radšej začni 3x týž na 40 min.Pozvoľna pridávaj čas a dodržuj TF je x vzorcov ,kedy sa trénuje na chudnutie,kondičku,rast,zlepšovanie ....ked nebudeš niečo vedieť,opýtaj sa,pá.

elinkaaa

Evik1 dakujem ti vopred ... a kolko by ste mi baby doporucili cvicit na eliptaku aby som sla tie 4-5 kg za mesiac dole. Lebo ako som pisala dnes je to tak 3x tyzdenne ale asi to teda nestaci kolko je teda treba myslim nielen kolko krat do tyzdna ale asi aj ako dlho a ake vzdialenosti? Dakujem :) Babz naozaj vam dakujem ze ste ma podporili a nie hned kritizovali ze si zato mozem sama. Ste super dakujem!

elinkaaa

Evik1 dakujem ti vopred ... a kolko by ste mi baby doporucili cvicit na eliptaku aby som sla tie 4-5 kg za mesiac dole. Lebo ako som pisala dnes je to tak 3x tyzdenne ale asi to teda nestaci kolko je teda treba myslim nielen kolko krat do tyzdna ale asi aj ako dlho a ake vzdialenosti? Dakujem :) Babz naozaj vam dakujem ze ste ma podporili a nie hned kritizovali ze si zato mozem sama. Ste super dakujem!

elinkaaa

Evik1 dakujem ti vopred ... a kolko by ste mi baby doporucili cvicit na eliptaku aby som sla tie 4-5 kg za mesiac dole. Lebo ako som pisala dnes je to tak 3x tyzdenne ale asi to teda nestaci kolko je teda treba myslim nielen kolko krat do tyzdna ale asi aj ako dlho a ake vzdialenosti? Dakujem :) Babz naozaj vam dakujem ze ste ma podporili a nie hned kritizovali ze si zato mozem sama. Ste super dakujem!

elinkaaa

Evik1 dakujem ti vopred ... a kolko by ste mi baby doporucili cvicit na eliptaku aby som sla tie 4-5 kg za mesiac dole. Lebo ako som pisala dnes je to tak 3x tyzdenne ale asi to teda nestaci kolko je teda treba myslim nielen kolko krat do tyzdna ale asi aj ako dlho a ake vzdialenosti? Dakujem :) Babz naozaj vam dakujem ze ste ma podporili a nie hned kritizovali ze si zato mozem sama. Ste super dakujem!

evik1

Cindy je dobrá,ja som dostala dávnejšie k novému video-dvd elú súpravu cvičení v jednom,ale teraz neviem asi to predávajú samostatne,ale už je to podstatne lacnejšie ako kedysi,Cvičí tam so svojim trénerom,v nejakej hale,dobre to vyzerá,všetko komentuje,je tam niekoľko cvičení ako nová výzva...potom 15 min cvič.ked nemáš mnoho času,aj cvičenie po pôrode,ale dá zabrať nie je to žiadny lependus,ja som potom tie cviky čerpala a predcvičovala ich našim ženám super,ak nájdem link,pošlem ti.Treba poctivo.Ani netreba pomôcky,stolička podložka,možno fľaše.

elinkaaa

Baby nevedeli by ste mi poradit nejake dvd s cvicenim najlepsie keby bolo dostupne na nete??....nech necvicim zbytocne nieco co nieje pre mna .dakuejm