Chudnutie..

Príspevok v téme: Chudnutie..
elinkaaa

Vedel by ste mi niekto poradit? Potrebujem schudnut lebo pri 173 vazim 87kg ....viem kazdemu hned napadne ze nezer.....ale ja som skor bylinozravec ....slanina,klobasa to vobec nejedavam ....z masa jedavam len prsia , pecivo len tmave aj to len doobeda .....ale vobec neviem schudnut a to aj ked cvicim ...a cvicim tak 3x do tyzdna ...vedel by mi niekto z vas normalne poradit ....ze kde je chyba????....dakujem

elinkaaa

mno sak dufam ze este pojdem teraz mam tych 77 a chcem tych 63 ...lebo ja mam aj tak kostru stavanu ze ja vychrtla nikdy nebudem...ale uz mam super pocit so seba juj ... Moam ....ty si myslis ze by bolo vhodne keby som zacala teraz chodit aj do posilky ????...lebo zo stehien neviem velmi schudnut - len 5cm ...ale vnutorne stehna a boky to boli vzdy moje problemove partie aj ked som bola "chuda" a aktivne tancovala ...myslis ze tie sladkosti mozem nahradit 70% cokoladou???...ze kocku denne???...

Maoam

gratulujem, to je pekny uspech za 3 mesiace, myslim, ze ked to tak budes robit dalej, das dole aj dalsich 10 a budes potom uz fakt kocka :-)

elinkaaa

jem to co predtym a jem pravidelne ....ale stravovala som sa podla Norbi Update ...v podstate len som si to rozdelila ze ovocie doobeda poobede zelenina ....myslim ze by som sla aj viac dole len ja lubim straaaasne sladke takze ani som si sladke neodopierala ....a cvicila som tak 2x tyzdenne zumba a 3x doma na orbitreku a plus k tomu som cvicila P90X ....ale cvicim ked mam chut aby ma to bavilo lebo napr. teraz mam strasne toho vela v skole a jednoducho nestiham a nemam ani chut po 8 hodinach ucenia .....myslim ze naozaj staci pocuvat len svoje telo .....lebo naozaj tym ze JEM som schudla 10kg(v pase 12cm) a ked som dietovala tak som za rok diet pribrala 15 kg .....asi sa fakt treba zamysliet.....ale dakujem vam .....

orchidejka

elinkaaa blahozelam, mas obrovsky kus prace za sebou.
a prosim ta, ako sa ti to podarilo? co a kedy cvicis..a strava?

elinkaaa

Keďže som si dala verny zavazok ....xiixixi....tak zverejnim aj výsledky ....dnes je presne -10kg ...trvalo to 3 mesiace a 3dni ....JUCHUUUUUUU :)))))

elinkaaa

Baby a este jedna otazka ....je lepsie cvicit rano ci vecer??? ....resp. ze by som si rano dala posilovacky a vecer sla na zumbu ci dala orbitrek??? ...lebo kym pridem domov zo zumby je neskoro a v podstate ma caka doma vela roboty-varit upratat a tak .....myslite si ze by to bolo vhodne???...

elinkaaa

Baby a este jedna otazka ....je lepsie cvicit rano ci vecer??? ....resp. ze by som si rano dala posilovacky a vecer sla na zumbu ci dala orbitrek??? ...lebo kym pridem domov zo zumby je neskoro a v podstate ma caka doma vela roboty-varit upratat a tak .....myslite si ze by to bolo vhodne???...

elinkaaa

tak baby dnes je presne mesiac co som sa rozhodla nieco so sebou spravit a takto to vyzera po mesiaci :
Váha
13.2. 87,2
13.3. 82,2
Miery(ale to berem s rezervou newem ci som dobre merala xixi)
Stehno 61 teraz 59
Boky 114 teraz 109,5
Pupok 104 teraz 98
Pod pupkom 110 teraz 101,5
Prsia 109 teraz 104
Rameno 33 teraz 31

skor je pre mna podstatne ze som nosila 46 ale teraz mi je dobra 44 a obliekla som nohavice 42 - a nebola som ako hurka boli mi fajn co mohlo byt stihom ale potesi xixixi

tak a papala som normalne tak ako doteraz len som to trosku obmedzila vecer, teda ze po tej 8 resp. po cviceni som uz nejedla . Baby len mi poradte ja stasne lubim sladke (nemam na mysli cokolady, zmrzliny ) a aspon kazdy druhy den si musim nieco dopriat ....nevedeli by ste mi poradit co by bolo take najlepsie vzhladom nato ze chudnem??? nehovorim ze potrebujem cely plech kolacov ale proste nieco :)
a inak ay ked som naozaj zacala cvicit som pochopila ze som necvicila ale vyhovarala sa .....teraz cvicim 2xZUMBA, 1Xaerobic a inak doma orbitrek tak 20 az 25 minut a spravim tak 10 az 13 km.

Takze baby bola by som rada keby ste ma zhodnotili ci su to dobre cisla a ci som sla nato dobre.

PS: vedeli by ste mi poradit ucinne cviky na spodne brusko a vnutorne stehna???...staci len nazvy cvikov uz si najdem ze co je to .....len hladam naozaj nieco zarucene :0)

Dakujem :)