Krivé obvinenie

Príspevok v téme: Krivé obvinenie
IVAN444

Máme problemy nejakých paru týždnov s priateľkov a dnes sa mi prestala ozývať ked som snou písal.
Totálne som to pokašľal a prvý krat v živote som spravil to, že asi išla niekam vonku a kto vie či s nejakým chalpom nie je atd... nikdy som to nespravil. Neviem čo mam robiť.

Ostal som sa debila, čo si aj zaslúžim. Vraj jej neverí, čo si myslim o nej atd...

Je mi na nič zo mna, veľmi mi je zle a buši mi srdce... z toho čo som spravil, nie som taký, neviem čo mi preplo, je na mna veľa teraz toho...

AKo to mam odčiniť, teraz som u nej totálne na nule,

IVAN444

Máš uplnu pravdu fakt, idem na to strmhlav a bezhlavo. A nevravím, že mi je ukradnutá, ale ak sa nechcem zblázniť a nespať po nociach, tak ju musim v sebe blokovať

Maoam

Ivan, neverim, ze ti je oddnes uplne ukradnuta, myslim, ze nejaky cas budes potrebovat, kym sa cez to prenesies, co je ale prirodzene, ak boli v hre city a ak clovek do vztahu vela dal, zo seba.
Ci je sused v hre, je len spekulacia. Mozno vobec nie. A ak ano, teraz alebo neskor, nepoznas ho, mozno je to typ, ktory ju bude podvadzat, klamat, alebo k nej bude po case hnusny.
Nevies.
Jedno viem, veci sa vracaju, kazdemu z nas. Presvedcil ma o tom zivot. Toto neber ako lacnu utechu, pred sebou samym neujde nikto.
Ale zasa na druhej strane, mal by si sa konecne nieco naucit, aby si neopakoval dokola tie iste chyby.
Vidis sam, ze sa ti deje dokola to iste, takze musis zacat nieco robit inak.
Mozno sa totalne zamilujes pred tym, nez vobec tu zenu poriadne spoznas? Vrhas sa do toho strmhlav a potom places.
Ale tak vies, ze ludi spoznavas postupne a hlavne v krizovych situaciach. Skus na to ist viac s rozumom a tu zenu najprv viac spoznat.

IVAN444

Neboli sme nejak dlho spolu a ako vravíš, lepšie teraz ako neskôr. Paradoxne toto napísala ona mne :)) nemám slov..
A dám vedieť, aj ked sa o nu dnešným dnom nezaujímam... Takéto sklamanie spraviť človeku čo si ju vážil a naslubovať mi hory doly atd...
Nebudem jej ani nič písať, nech sa teší zo svojho svedomia... A jeho ľutujem tiež. Ak toto spravila mne, tak to iste kľudne čaká aj jeho..

Maoam

Ivan, ak chce niekto cas na rozmyslenie, tak sa väcsinou rozhoduje medzi dvoma ludmi. Bohuzial :-(. Ja z nejakeho dovodu inklinujem k tomu, ze sused je v hre, aj ked som to spociatku nebrala vazne, ale nejak mam citak, ze moze byt.
Ak je to tak, aj tak by si nic proti tomu nezmohol.
Kolko ste spolu boli? Bol to nejaky dlhy, intenzivny vztah, rok-dva a viac? Ak bol kratky, tak lepsie teraz, po par mesiacoch, ako po ovela dlhsej dobe.
Drz sa a daj vediet, ak sa nieco dozvies.

IVAN444

No viac menej sme spolu neboli,to je pravda, ale to kôli tomu že chcela čas, lebo nevedela čo chce, a nebolo to dlho ale nejaké 2 týždne.
Nič som nespravil môžem za to ručiť.
A skôr beriem možnosť B. Dávam mesiac tomu že bude snim. Nech si to užije...
Sklamaný...

Maoam

C-nepovedal si nam celu pravdu a uz ste spolu neboli, ale este ste neboli celkom rozideni (moze byt aj tato verzia?), lebo ani na Valentina ste neboli spolu, takze nieco nehra

Maoam

tak aspon uz vies na com si

ak to urobila takto definitivne, tak si ju bud
A- musel strasne niecim nastvat alebo zranit a podla mna sa to nieco kumulovalo uz dlho a toto bola posledna kvapka v pohari, lebo len tak nikto neskonci vztah zo dna na den
B- uz je so susedom

IVAN444

Ani neviem, čo napísať. Som sklamaný? smutný? Nahnevaný?
V tejto chvíli určite nasraný s tendenciou stupnovať svoje rohorčenie do tej miery, že jej napíšem ako ma namotávala a sľubovala hory doly atd..
Ale v podstate si za to môžem sám. AKý zmysel by malo napísať jej čo si myslim, aj ked pravdu! Nech ju zožiera vlastné svedomie ak vôbec nejaké má.
Zase som sa len sklamal...

Príliš chcem milovať a príliš si idealizujem vzťah a podstatné chyby druhých osôb. Niečo sa dá ovplyvniť a prehliadnuť, ale ja prehliadam všetko.
Beriem si z toho ponaučenie, ktoré dufam aj vydrží nie ako to posledné, ktoré som si teiž akože zobral a zase som spravil to isté..

Ako môže niekto ublížiť takto tomu druhému?
Dufam, že raz nájdem citlivu, milu kočku a hlavne vyrovnanu duševne....

Pekne ma namotala, oklamala a odkopla...
Nemám slov... prepáčte

IVAN444

Dostal som smsku, že ma vymazuje z FB a pokecu, že aby ma jej nič neprípomínalo, a ešte vraj NEHNEVAJ SA, to ma dosť pobavilo + vymazala moje čísla

Zrejme svedomie jej nedovolí sa ani pozerať na mna, niečo by som jej od tej zlosti napísal