Zensky ejakulat (?)

Príspevok v téme: Zensky ejakulat (?)
anquba

pred par tyzdnami ma priatel prstoval a ked skoncil, ukazal mi mliacku, ktora po mne na plachte zostala - nebolo toho nejak moc a nemalo to nijaky pach

pred par dnami sme to skusali zase, tentokrat som dobre citila, kedy to zo mna striekalo..pocas toho prstovania k tomu doslo asi 4x no bez orgazmu (alebo s velmi slabuckym) ..islo toho zo mna vela a s pomerne velkou silou.. mala som zo seba celkom dobry pocit do okamihu, ako som si k tomu zo zvedavosti pricuchla - tentokrat to malo zvlastny zapach .. ked mi mama sla prat plachtu, pytala sa, preco ju mam ocuranu, takze asi to smrdelo ako moc (no mne to pripadalo skor ako napr. morcaci moc, no nie ludsky)

moja otazka je smerovana na skusenych alebo vzdelanych v tejto oblasti:
ta tekutina isla urcite z pochvi, takze to nemohol byt moc, no je mozne, ze som si popri tom aj trochu cvrkla? alebo je normalne, ze to ma podobny zapach? (kedysi som citala, ze to moze mat podobnu konzistenciu a zapach, no ten clanok som uz nenasla)

dakujem za odpovede ;)

lizon

ta moja mala podobni problem z plachtov ale rihlo sme ho viriesili cupne si nad moju hllavu a spravi sa mi do ust skuste to je to super a ta tekuttina co z teba strieka je aj celkom chutna. a ak bi mal zabrani tak ho urob pusov a spermije pekne prehltni.

dajka19745

mne sa to nestáva ale je to krásny pocit keď vás niekto úžasne vyprstuje a vylíže :* aj klitoris je úplne super a všetkých čo som mala to veľmi vzrušuje a aj mňa :*

kifo77

no ja ked prstujem aj lizem priatelku tak stale dojde k mokremu orgazmu predtim to nemavala az som to pozrel na nete ak som to skusal a vyslo to vystriekne ako gejzir hehe ale pri milovani k mokremu nedojde,tak ma obe a je stastna a ja s nou treba skusat tiez si myslela ci sa najprv nepocikala ale nie.mava to kazde milovanie.

AdamKrt

alenka_maxova Včera 22:53 - isteze, slo to postupne, ked clovek prisiel na celu skladacku, co to ovplyvnuje.

anquba Včera 23:19 - bola si na dobrej ceste, len si to nemala potlacat. Pravdepodobne ide o bod G. Ale par cm pred nim, ma byt tiez vraj jeden bod.

Mne to tazko povedat, ja to neprecitujem a partnerka nechava vsetko na mna, odozva minimalna.

V zasade je postup jednoduchy. Vola sa to 12 hodinova masaz vaginy. Ide o masaz, kde sa masiruje bod, ktory je na 12stej hodine dlhsiu dobu a prechadza sa postupne ako v smere hodinovych ruciciek na dalsiu hodinu a dalsiu. Teda bod vedla bodu, aza sa urobi 12 bodov.

Lenze toto je len zakladna technika. Ak sa tato technika pouzije v priestore, t.j. posunie sa o bod dozadu, do hlbky, mas dalsich 12 bodov. Takto sa da preskumat komplet cela vaginka. Samozrejme partnerka musi spolupracovat a hovorit, kde je to dobre, nielen si to vychutnavat.

Dalsie body vraj existuju dole pri krcku maternice a tiez krcok maternice sa da jemne masirovat.

Fyzicke vybavenie mame kazdy rovnake, ale je to ako so svalmi. Niekto ich ma vacsie, niekto mensie, niekto ma silnejsie, niekto slabsie nervove zakoncennia a niekomu je nieco prijemne, druhemu nie. Takze takto sa da preskumat vsetko.

Ked si to zena preskuma sama, je to dobre, ked vie muza navigovat. Ked splupracuje zena s muzom, ze jej to robi muz, je to ine, lebo to moze robit silnejsie, alebo inak, nez by to robila ona a zaroven neprenasa podnety cez prsty, takze prezitok je iny. Asi rozdiel, ako ked chlap masturbuje, alebo mu to robi partnerka, ktora sa v tom vyzna, pripadne mu robi oral.

Prajem vela stastia a trpezlivosti pri skumani :) Niektore body sa totiz neprejavia hned, ale az pri istej dlhsej stimulacii a dlhsom vzruseni. Co bolo na zaciatku prijemne, moze byt neprijemne a naopak. Cize - skumat, skumat a skumat, sa oplati :)

anquba

AdamKrt, snad mi poradis!!!
povedala som si, ze bez experimentovania a spoznavania svojich reakcii sa nepohnem dalej,tak som to vzala do vlastnych ruk a prstovala som sa (normalne sa vzdy hram iba s klitorisom) a dosla som k zaveru, ze to bol asj naozaj moc a preto toho bolo tak vela! drazdila som si isty bod, ktory je dost blizko od vchodu pochvi..schvalne som pozerala, odkial ta tekutina ide :( ked som dala prsty hlbsie, tiez som nahmatala nejaky bod, no nie som v pozicii dobre ho drazdit...asi sa jedna o G bod...
mas s tym nejake skusenosti? citala som clanok, kde boli opomenute tri body G, A a este jeden.. a jeden z nich mal vyvolavat v zene pocit mocenia (alebo samotne mocenie sposobit)..asi som ten bod nasla, co?

(inak ked ma byvaly prstoval, bol to perfektny pocit, no ked na mna prisiel pocit, ze mi treba cikat, vzdy som ho zastavila a nikdy sme to nedotiahli do konca... takze v tom pripade by sa jednalo o spravne drazdenie G bodu ... teraz je to iny pocit)

alenka_maxova

pekna doba :) Ale predpokladam, ze to neslo hned od zaciatku, vsak? Ja mam nastastie velmi citliveho a vnimaveho partnera, takze verim tomu, ze vsetko je na dobrej ceste. Nikdy neuzanaval styl "sup sem, sup tam" (ty si to v dakej teme tak opisal) :D Vzdy sa maximalne venoval partnerke viac ako sebe :) My sme spolu rok a pol, takze verim, ze sa spolu zladime i v tomto. Ved uz teraz je to vyborne, len asi naozaj nie su dobre podmienky na to :)