Zensky ejakulat (?)

Príspevok v téme: Zensky ejakulat (?)
anquba

pred par tyzdnami ma priatel prstoval a ked skoncil, ukazal mi mliacku, ktora po mne na plachte zostala - nebolo toho nejak moc a nemalo to nijaky pach

pred par dnami sme to skusali zase, tentokrat som dobre citila, kedy to zo mna striekalo..pocas toho prstovania k tomu doslo asi 4x no bez orgazmu (alebo s velmi slabuckym) ..islo toho zo mna vela a s pomerne velkou silou.. mala som zo seba celkom dobry pocit do okamihu, ako som si k tomu zo zvedavosti pricuchla - tentokrat to malo zvlastny zapach .. ked mi mama sla prat plachtu, pytala sa, preco ju mam ocuranu, takze asi to smrdelo ako moc (no mne to pripadalo skor ako napr. morcaci moc, no nie ludsky)

moja otazka je smerovana na skusenych alebo vzdelanych v tejto oblasti:
ta tekutina isla urcite z pochvi, takze to nemohol byt moc, no je mozne, ze som si popri tom aj trochu cvrkla? alebo je normalne, ze to ma podobny zapach? (kedysi som citala, ze to moze mat podobnu konzistenciu a zapach, no ten clanok som uz nenasla)

dakujem za odpovede ;)

AdamKrt

Kedze priatelka, co mala predtym vztahy to nemala vobec, maximalne par kvapiek za uhorsky rok a teraz je ako fontanka, tak by som povedal, ze sa to spolu so mnou naucila.

Ked si zoberies, ze muzska ejakulacia je bezna vec a muzi maju rovnake vybavenie a je to u kazdeho zdraveho muza, tak u zien musi byt detto. To neni, ze jeden ma ruky a druhy ma plutvy. Priroda nas urobila rovnako. Ked to niektore zeny su schopne dosahovat, predtym im to neslo, neskor ano - tak je samozrejme, ze v kazdej zene sa to ukryva.

Ved ani muz neejakuluje sam, ale treba na to zvacsa nejake vzruchy, podnety. To iste sa tyka zien. Pokial sa robi, to co sa ma robit, dostavia sa vysledky. Samozrejme plati, ze ked sa to robi zle, neni z toho nic a zeny si potom namyslaju, ze to nemozu dosiahnut. Co je hlupost, pretoze telo ma vacsina z nich rovnake /podobne/. Neni tam ziadny zazrak, ziadny organ naviac, ktory by to sposoboval. Takze ano, da sa to naucit.

Naucit - myslim - suzvuk partnerov. Uvolnenie partnerky, aby vedela, co ma robit. Doverovala a otvorila sa partnerovi. Bez pochybnosti.

AdamKrt

Zensky ejakulat moze obsahovat STOPOVE mnozstvo mocoviny. Vraj je to dost podobne zlozenie, okrem spermii, ako muzsky ejakulat.

Ejakulat je ovplyvnovany stravou, cize to co sa zje, moze sa premietnut aj do ejakulatu.

Kup si igelitovu podlozku a nemusis riesit flaky. Ak nebude prijemny igelit, igelitovy obrus, das si na to este nejaky uterak, osusku, kupelnovu rohozku, atd. Dokonca sa da kupit aj tzv. piknikova deka, ktora ma deku z jednej strany a z druhej je nepremokava cast. Pripadne v zdravotnickych pomockach sa daju kupit aj rozne geriatricke pomocky pre seniorov, co trpia pomocovanim. Nieco take sa tiez da vyuzit, alebo to co som pisal predtym, je zas disktretnejsie.

S priatelkou sa uz skoro inak, ako bez igelitovej podlozky, uz ani nemilujeme, kedze mokry orgazmus sa naucila dosiahnut vzdy, ci pri prstovani, alebo milovani.

Vychutnavaniu zdar :)