Zensky ejakulat (?)

Príspevok v téme: Zensky ejakulat (?)
anquba

pred par tyzdnami ma priatel prstoval a ked skoncil, ukazal mi mliacku, ktora po mne na plachte zostala - nebolo toho nejak moc a nemalo to nijaky pach

pred par dnami sme to skusali zase, tentokrat som dobre citila, kedy to zo mna striekalo..pocas toho prstovania k tomu doslo asi 4x no bez orgazmu (alebo s velmi slabuckym) ..islo toho zo mna vela a s pomerne velkou silou.. mala som zo seba celkom dobry pocit do okamihu, ako som si k tomu zo zvedavosti pricuchla - tentokrat to malo zvlastny zapach .. ked mi mama sla prat plachtu, pytala sa, preco ju mam ocuranu, takze asi to smrdelo ako moc (no mne to pripadalo skor ako napr. morcaci moc, no nie ludsky)

moja otazka je smerovana na skusenych alebo vzdelanych v tejto oblasti:
ta tekutina isla urcite z pochvi, takze to nemohol byt moc, no je mozne, ze som si popri tom aj trochu cvrkla? alebo je normalne, ze to ma podobny zapach? (kedysi som citala, ze to moze mat podobnu konzistenciu a zapach, no ten clanok som uz nenasla)

dakujem za odpovede ;)

AdamKrt

Inak, by som to prirovnal k tomu, ked to zena robi muzovi rucne.

Tiez, ked sa nesustredim na prezitok, moze robit cokolvek, tak k vyvrcholeniu to ide postatne tazsie, nez ked sa na to zacnem sustredovat.

AdamKrt

alenka_maxova Dnes 20:06 - tak to video ma v minulosti inspirovalo tiez.

Fungovat to funguje, ale uplne by som zas tak nesuhlasil. Napr. popisuje, ze tzv. squirtujuce zeny sa daju spoznat podla jamiek v oblasti ladvin a zeny, ktore tie jamky nemaju, budu mat problem squirtovat. Neni to pravda. Priatelka jamky nema a teraz ma hotove fontanky :)

Jedn vec je, ze to funguje, ale funguje to nielen preto, ze sa robi to, co on ukazuje. Zenska myslel to sama dokaze tiez ovladat, dokonca potlacit. Chce to uvolnenie a sustredenie sa v uvolnenom stave na tie pocity. Co dosahuje napr. masazami, ale musi tam byt aj dovera v partnera. Masaze robievam partnerke tie. Ale tie su skor na odburanie toho mentalneho bloku, takze to ide aj bez nich, ked sa zena vie sustredit.

Prstami - neni to jedina moznost, ako toho dosiahnut. Tak isto sa da toho dosiahnut aj pri milovani, ked penis dostatocne stimuluje bod G. Problem je, ze kazdy je inak citlivy a tak robit to rukami je omnoho lahsie.

Mimochodom, pitny rezim je dolezity, ale nikdy som nepouzival olej. Sam som raz po partnerke chcel, aby mi urobila masaz penisu olejom a uplne to znizilo prezitok. Sice to dobre klzalo, ale bolo to uplne ine. Mozno sa to hodi pre zeny, ak su tam dolu moc citlive :)

Partnerku staci dostatocne vzrusit, aby bola vlhka a sama bola prirodzene lubrikovana a potom to skusat. Pripadne pouzit dobry lubrikant, taky - ktory simuluje prirodzene vlhke prostredie.

Pre lepsi pocit je lepsie, neustale po krocikok stupnovat vzrusenie, ale neprekrocit urcity bod, kde sa to uz spusta. Potom dojde k dostatocne velkemu vzruseniu a aj nahromadeniu sekretu. Cize drazdit, drazdit, drazit a az potom ist na to.

alenka_maxova

presne! :) Toto mi vadi dost, ze sa musim miernit v prejave. Ale zvykla som si, ze ak to poloha dovoluje, "revem" si do vankusa, popripade kadejake ine "triky" robim :D Je to strasne, ale kym nemame vlastny byt, ine to nebude. Ale dolezite je, ze stimulaciu bodu G skusame, alebo teda, ze skusam aj sama.

Inak, co hovoris na to "slavne" video, ktore obletelo cely net? To video, kde muz namaze zenu od hlavy po paty olejom a ukazuje ako dosiahnut striekajuci orgazmus? :) ak teda vies, co myslim

AdamKrt

alenka_maxova Dnes 19:42 - tak, ak nemate sukromie, to sa nedivim, ze to ide tazko. Najskor sa to musis naucit a na to je vhodne to sukromie si niekde najst. Az potom, ked to budes vediet, tak nebude robit problem, ani neskor.

Na druhu stranu, nedostatok sukromia je, ze budes potlacat trebars hlasovy prejav a tym tlmenim sa znizuje aj pozitok.

alenka_maxova

momentalne prezivam pri milovani velmi casto take pocity, ze sa idem pocikat, vtedy viem, ze som velmi blizko. A snazim sa uvolnit najviac ako sa da, ale ked ti popred dvere neustale pobehuje niekto, je to dost obtiazne (priatelova maminka a pyta sa, ci si nedam nieco na veceruuuu) :D Ale berieme to sportovo, nikdy sa nam totiz nechce cakat na prazdny byt :D A velmi casto sa mi teraz stava, ze mi je strasna zima, pod paplonom zas neskutocne teplo a ked sa neboj snazim uvolnit a zatlacit, mam strach, ze si ozaj cvrknem.. :) No coo, musime odstranit tieto bloky a pomalicky to pojde :)

AdamKrt

alenka_maxova Dnes 19:24 - poviem to takto. Ked zacinas mat pocit, ze sa ides skoro pocikat, ale je jasne, ze nemas plny mechur, tak s tym nebojuj, uvolni sa, alebo este lepsie - ZATLAC, vypud to von. Cim je to vypudenie silnejsie, tym je vraj prezitok lepsi.

Chce to mat to proste v pazi a uvolnit sa, vytlacit to. Neni to moc, ale ejakulacna tekutina zo skeneho zliaz.

Ked mas nejaky blok v hlave, ze nieco zamazes, alebo zaspinis, pouzi tie podlozky. Idealne na zaciatok je to skusat v kupelni, lebo tam sa mozes odviazat bez problemov. Mevyhoda je, ze to neni az take pohodlne.

Postupom na to dojdes, cim viac to budes skusat.

alenka_maxova

Dakujem za super rady Adam :) Ja som uz zazila tento orgazmus a presne ako pises, nie v kazdej polohe sa da vyvolat. Ja mam ten problem, ze ked som ho par raz zazila, vobec som si neuvedomovala, co som ako robila, islo to same. A ked som to chcela cielene zopakovat najblizsie, uz to neslo. U mna bol problem asi prilisne sustredovanie sa na to a nie dostatocne uvolnenie. Co citam rady od niektorych bab, tak casto opisuju tesne pred tym akesi uvolnenie. Ze sa celkovo akoby uvolnia a to este neovladam :) Ale cviciiim :)

AdamKrt

alenka_maxova Dnes 18:53 - to je Tvoj nazor, ale ked si to nezazila, tak ani nevies, ci to mozes lutovat, ci to stoji za to. Nam to za to stoji :)

Ziadny problem s tym neni. Cez postel prehodim itelitovu podlozku, alebo si proste dam pod nu uterak a malu igelitovu podlozku. Absolutne ziadna starost. Okrem toho, ako som pisal, existuje aj piknikova deka, ktore je decentna - z jednej strany deka a z druhej latexovy potah.

Nie vo vsetkych polohach dosiahne striekajuceho orgazmu, takze s tym neni ziaden problem. A keby striekala aj vzdy, tak utriet podlahu tiez neni problem. No a keby bol niekde koberec, tak si mozem dat pod nohy pijavy kupelnovy kobercek.

Proste nam to za to stoji a uz ani keby chcela, ked sa to raz naucila spustat, nikto z nas to nemieni potlacat.

Ad, ako sa to naucila:

naucil, viedol som ju k tomu ja. Ziadne cviky panvoveho dna. Len maximalne uvolnenie a dobra stimulacia bodu G. Ked zistila, ako to u nej funguje a zacala sa na to sustredovat, islo jej to potom lepsie.

Svojho casu to dospelo tak daleko, ze ked som bol obcas lenivy ist po lubrikant, dokazal som jej to vyvolat do cca 5-10 sekund a pouzival som to ako prirodzene zvlhcovadlo, lubrikant :)

Zo zaciatku sa tie vystreky darilo robit len rucnou stimulaciou. Neskor sme sa dopracovali k tomu, ze ich ma par aj pri milovani.

alenka_maxova

AdamKrt...nezavidim ti jedno, ak tvoja holka strieka stale :D Promin, ale vidim v tom velku nevyhodu. Ked sa s partnerom milujeme, casto striedame polohy, raz sedime na stolicke, raz stojime atd. No neviem si predstavit, zeby som po celej izbe musela vlacit igelitovu podlozku, alebo uterak :D
Chcela by som sa ale opytat na to, ako sa to naucila, co robila (ci stahovala panvove svaly, alebo ich mala skor uvolnene)...pekne ju pusti k PC a nech nam to tu napise :D vdakaaaa