Sám / sama na Valentína

lost

no bingham, chcel som napisa ze "si nudny" ale defacto mas pravdu..
asi budem pristupovat k zivotu ako pristupujem k vareniu, tj. spravim len 20% snahy, kdezto mam z toho 80% chuti
nebudem robit 100% - 100% a tych 80% snahy nerobim pri vareni (tj. esteticka uprava jedla, extra priloha atd) pre 20% chuti. (tj staci mi buchnut do hrnca kuracie prsia a ryzu, pridem po to a mam 20% - 80% , namiesto neviem akej mravencej prace/piplovania sa s tym)
defacto je to vyborny pristup aj v praci, ako som na to dosiel a zrejme bude idealny aj v beznom zivote (rodina, vztahy, kamarati) :)
- to k tomu prekvapeniu na Vianoce.
tak namiesto ticheho zaparkovanie auta na dvor jej len dam prachy do obalky pod umely strom, nech si ide vybrat a vybavovat sama :) (aj ked jasne viem ake by chcela)

bingham

lost...mamu si mas vazit cely rok(to je jasne)...ale ten den je vyhradeny len im...chapes ???...ked mas ty meniny napr 23.11.(tak ti predsa nezablahozelam o dva mesiace skor...ved to je hlupost)

Fero M.

Poniektorí ludia už nadávaju fakt na všetko. Vianoce su na ho/no, valentín tak isto, den matiek, den otcov.

Tak ja už nechápem fakt. Tak tieto dni su tu na to aby nám zlepšili spolunažívanie a v prvom rade slúžia ako oslava, pripomenutie toho čo si máme vážiť, ak si to náhodou nevážime.
Ak si z otho beriete a pozeráte sa len na komerčnu stránku, tak je jasné, že z toho dna nemáte vôbec nič...

lost

bingham

ale uctit si ju mozes kedykolvek taktiez.

zas to je vtipne ked napr niekto nepride cely rok domov, len na vianoce a na den matiek a narodky.. (povodne som chcel napisat ze ak by dosli deti len na den matiek, to by bolo celkom ironicke)

chapes priblizne co myslim, nie?

mozno ak napisem "robit nieco z povinnosti, lebo valentin, lebo vianoce, lebo den kohokolvek" - tak lepsie vystihnem, preco to kritizujem.. ak je to z povinnosti, tak jasne ze to stoji za houby..