Ako pribrať na váhe?

mimuška

ahojte aj ja som mala problem pribrat a nakoniec sa mi to podarilo pomocou doktora predpisal mi peritol tabletky a injekcie B12 a za dva mesiace som pribrala skoro 18 kil bola som proste taka hladna ze som potrebovala stale jest treba to skusit skusil to aj moj znamy tiez nemohol pribrat a za mesiac pribral 9 kil skuste sa poradit s vasimi doktormi ten peritol vlastne podporuje chut do jedla a to poriadne

speedo

mam 23 rokov 171cm a moja vaha je niejakych 58 kg a chcel by som pribrat uz som vyskusal toho dost a neviem co mam robit tak prosim o dobru radu

jeden tip

moje riešenie je naprosto jednoduché chlast pretože sa hovori ,,pivo dela hezká tela''P.S. neprežente to s nim :D

simonam20

dobry den. mam 22 rokov,156cm,42 kilo a jedno dieta. prosim vas mohol by mi niekto poradit ako by som mohla pribrat. dakujem

ladida

no baby vyzera to ako nezmysel,ale ani byt chudy nie je sranda,ja som pred 10 rokmi riesila chudnutie stale a tak som si rozhodila metabolizmus,ze teraz po narodeni syna som vychudla pri kojeni na kost a tiez sa snazim priberat:/PETUSKA: skus cvicit so zatazou,tazsie cinky a menej opakovani a k tomu vela bielkovin.mne osobne teraz pomaha synova krupicova kasa pred spanim:)

dáááška

tak velmi by som chcela mat takyto problem - ze pribrat!!! ach jaj, ja mozem iba chudnut, chudnut, chudnut...