Sex s tučnou ženou

Príspevok v téme: Sex s tučnou ženou
xxl

neviem či ide o otázku,alebo skôr o takú polemizáciu...Muži,priťahujú vás ženy,aj ked sú tučné?...Napr.povedzme,že je žena,ktorá je krásna do tváre,má charizmu,pekne sa oblieka....má d nejakých 20 kg nadváhy,ale nepovedali by ste to...Chceli by ste mat s takou zenou sex?...Ja sa cudujem,ze s takymi zenami niekto spava...Ved take zeny nemaju uz ziadne " zenske tvary" ...prsia velke,nie velmi pevne ( pri zenach s nadvahou),vsade tuk...PROSIM ,NEKRITIZUJTE MA,ZE SOM ZAUJATA VOCI TAKYMTO ZENAM...tiez medzi ne patrim :D .. a ked sa vidim v zrkadle,tak si poviem:boze,co na tom ti chlapi vidia?.Ako so mnou muzi dokazu vobec spat??.. take zeny uz nevyzeraju ani ako zeny...
mozno je moja myslienka utrzkovita....len som chcela vediet aky nazor na to maju ostatni...

icecoffee

Presne tak. Je to o sebavedomi. Tučná je termín, ktorý nemám rád. Straaaašne ma priťahujú baby, ktoré už z diaľky prezrádzajú, že sú ženy a nie akísi chlapci . Boky, ritka, stehná, prsia až prsiská. Čo nemám rád, to je brucho. Viem, niekedy ťažko proti nemu bojovať. Životný štýl, a gény urobia svoje. A ťažko hovoriť konkrétne o kilách. To číslo , napríklad dvadsať navyše nie je dobré. Dôležitý je pomer výška - hmotnosť.Pri výške 150 cm a hmotnosti 90 kg to iste bude horšie, ako pri výške 185 cm a 130 kg. Tá druhá môže vyzerať pevne, zdravo, kým prvá rozkysnuto. Môže a nemusí. Pretože ak prvá robí kulturistiku, svaly sú ťažké, zas to môže vyznieť úplne ináč. Prípad od prípadu...Ale aby som to už nejako ukončil a zhrnul, Milujem vysoké až vysokánske s oblinami a sebavedomím. Je úžasné cítiť z nich obrovskú príťažlivosť. A vedzte, že nie som sám. Je nás veľmi veľa, len mnohí chlapi si to neviem, z akých dôvodov nevedia, či nechcú priznať. Takže chyba je v nich - chlapoch. Viacerí zdraví sa mi priznali, opísali prvé erotické skúsenosti s babami riadnych kriviek a budú o tých zážitkoch so zatajeným dychom a šťastím v srdci snívať do konca života.

Azzaz

NIeco ti k tomu napisem, nemal som sice s takou sex, ale doteraz si na stuzkovej pamatm spoluziakovu mamu. Ocividne bola tucna, akoze brucho a tak, nie iba trochu, ale vazne viac minimalne tak 20-30kg to bolo urcite a vies co? Pamatam si ju doteraz, pretoze ako som videl, ako tam tancuje uziva si to je so sebou spokojna tak mi prisla neksutocne sexi vo svojcih satach a vtedy som si uvedomil, ze to nie je vobec o postave a kilach, ale o tom co clovek vyzaruje. Pre porovnanie tam bola mama, dobre mamu nebudem vnimat ako sexualny objekt, cca rovnaka nadvaha/obezita, ta netancovala nebavila sa, pretoze sa urcite hambila. Ale vtedy mi to medzi nimi 2 prisiel strasny kontrast, ze ako moze zavazit nejaka osobna spokojnost s sebou... Takze ak ti mozem poradit kila vobec neries, ak mas iba trochu viac, tak uz vobec nie, pretoze tie si pravdepodobne nikto nevsimne, ak viac, tak sa s tym da nieco robit, ale hlavne treba uribit nieco so sebavedomim a mat sa rad ;) tiez som mal pred rokom +20kg :)

5xl

Ahoj ja mam 180 kg a som vydata a mam muzov ktorym sa pacim. Ano rozvadzam sa a aj myslienkami sem tam zabludim ze som netvor no som zena a som ako ine zeny mam srce mam city. Mnoho muzov je tip ze spava z obeznou a chodi zo stihlou. No su muzi ktore dokazu milovat taku zenu. Ja verim ze najdem opat muza co ma bude milovat taku aka som

Andinds

I think, as long as you comfortable with yourself and your body, it's not an issue. All those pictures of perfect body girls you see on internet can low your self-esteem on a mental level, so you won't even notice it. There are a lot of guys out there who prefer women with curves. If you don't feel yourself sexual anymore then make things which make you to. www.europe-pharm.com

MmmmmM

Prave tucne su sexi. Sorry za slovo tucne. neviem ake zenske krivky ma stihla zena. Stihla zena pripomina muza. Oblecte sa do rifliel a panskej kosele vedla chlapa, zakryte vlasy a nik nevie kto je kto. Ked niekto povie "zenske tvary", predstavim si prave oble krivky. Makucke, stavnate, mnam mnam. Jasne ze chapem a tolerujem opacny vkus, sam som bol "na" atleticke baby. Az kym som postupne nespoznaval opak. vstekym vacsim dmam: neskryvajte ake ste. chlap s vkusom na tenke si vas aj tak nevsimne a tomu druhemu sa skryvate. Mam 42 rokov a polovica mojich kamaratov zdiela moj vkus, druha opacny.