Sex s tučnou ženou

Príspevok v téme: Sex s tučnou ženou
xxl

neviem či ide o otázku,alebo skôr o takú polemizáciu...Muži,priťahujú vás ženy,aj ked sú tučné?...Napr.povedzme,že je žena,ktorá je krásna do tváre,má charizmu,pekne sa oblieka....má d nejakých 20 kg nadváhy,ale nepovedali by ste to...Chceli by ste mat s takou zenou sex?...Ja sa cudujem,ze s takymi zenami niekto spava...Ved take zeny nemaju uz ziadne " zenske tvary" ...prsia velke,nie velmi pevne ( pri zenach s nadvahou),vsade tuk...PROSIM ,NEKRITIZUJTE MA,ZE SOM ZAUJATA VOCI TAKYMTO ZENAM...tiez medzi ne patrim :D .. a ked sa vidim v zrkadle,tak si poviem:boze,co na tom ti chlapi vidia?.Ako so mnou muzi dokazu vobec spat??.. take zeny uz nevyzeraju ani ako zeny...
mozno je moja myslienka utrzkovita....len som chcela vediet aky nazor na to maju ostatni...

wreck

20kg uz je pre mna prilis. kym je to na hornej hranici stredneho pasma bmi, tak to nie je problem. ale naozajstna nadvaha pritazliva nie je.

straca sa vtedy jeden podstatny znak zenskosti a to je urcita telesna pevnost. ta evokuje zdravie a to zase, podvedome, pritazlivost. neviem preco, ale ked zenske telo posobi pevne a pruzne, je to velmi pekne. asi to tak mame niekde hlboko v mozgu zakodovane. vacsina z nas.

situacia sa komplikuje, ak je nadvaha spojena s vyraznou celulitidou, najma na nohach. to sa uz u mna zacina preklapat az k nechuti. ta zena moze byt duchovne najvyspelejsia bytost na celej zemi, ale pokial ide o sexualne vzrusenie, so mnou to ani nepohne. existuju techniky ako sa to da skryt, ale mne by prekazalo uz len to samotne vedomie, ze to tak na tej zene je.

mrzi ma to. ja som sa akosi zafixoval na tu anticku predstavu, ze clovek je krasny vtedy, ked je v nom pekne skombinovane to dusevne aj to fyzicke - kalokagatia. a u zeny to plati predovsetkym. :-)

dunko

niekedy ide aj ochémiu.mna napriklad silnejsie zeny sex.pritahuju a nemyslim ze ide o uchylku kedze sa mi to paci aj s chudsimi.ale tvrdenie ze vsetky tucne zeny su skarede je blbost.

gumkáč

ÁNO !!! presne si to povedala, robia to zo zufalstva, lebo krajsia im nedá, teda jedná sa pravdepodobne o taktiez neatraktivneho muza (vek,obezita,iné)

dnes som videl v električke pár, obidvaja boli tlstí jak prasce a pekne sa drzali za ruky a pusinkovali :) milé ... podla mna by mali byt partneri vo vztahu rovnocenní

a castý jav je "-nástka" so starym ko...tom s prepacenim v drahom obleku, to je zas to co by nemalo byt, ale ked sa babene nechce chodit na brigady tak co uz

xxl

boze vy ste strasne skveli :DDDD zacnete sa do cloveka navazat,to jedine dokazete???.... ak ste si nevsimli moj prispevok,SAMA NECHAPEM,ako to chlapi dokazu.... a je to moj nazor... a nepotrebujem si zvysovat ego a zbavit sa komplexov,to nie su komplexy,beriem to ako skutocnost,ktoru moji mili... ale vy sa chytite prvej veci cez ktoru mozte zautocit ... nechcem pocut slova chvaly,chcem len pocut nazor muzskej casti,ze ci to robia len zo zufalstva ze im ziadna normalna baba neda....

ale kludne si posluzte,pokial sa chcete do mna navazat,zvykla som si,ze ludia namiesto toho aby diskutovali,zacnu rypat :) ... ale ja chcem diskutovat,a nie zosobnovat sa

gumkáč

:) asi chces pocut ze si pekná alebo ze tucne zeny su pekné, ... pravda : tucne zeny pekne nie su a nepaci sa to muzom, maximalne 0,5% uchilnej casti muzov sa to lubi, ... je fajn ked je zenská bujná, má tvary, "je za co chytit" ale nadvaha je uz nieco iné,... fitko, plavaren, bezecke tenisky a hybaj :)

tebe sa lúbi ochabnutý a obézny chlap ?

yyyyu

A teraz cakas ze tu zacnu chlapi menovat vsetky pozitiva aby znizili tvoje komplexy? Ak sa tak hnusis sama sebe a uz si ani nepripadas ako zena tak nehladaj utechu v par slovach,ktore tu mozno padnu ze aspon je za co chytit a pod..mozno sa tu najde aj clovek s nejakym fetisom v obeznostiach a budes sa citit ako bohyna.... Co takto zacat zo sebou nieco robit nech si atratktivna sama pre seba,hm?