Sex s tučnou ženou

Príspevok v téme: Sex s tučnou ženou
xxl

neviem či ide o otázku,alebo skôr o takú polemizáciu...Muži,priťahujú vás ženy,aj ked sú tučné?...Napr.povedzme,že je žena,ktorá je krásna do tváre,má charizmu,pekne sa oblieka....má d nejakých 20 kg nadváhy,ale nepovedali by ste to...Chceli by ste mat s takou zenou sex?...Ja sa cudujem,ze s takymi zenami niekto spava...Ved take zeny nemaju uz ziadne " zenske tvary" ...prsia velke,nie velmi pevne ( pri zenach s nadvahou),vsade tuk...PROSIM ,NEKRITIZUJTE MA,ZE SOM ZAUJATA VOCI TAKYMTO ZENAM...tiez medzi ne patrim :D .. a ked sa vidim v zrkadle,tak si poviem:boze,co na tom ti chlapi vidia?.Ako so mnou muzi dokazu vobec spat??.. take zeny uz nevyzeraju ani ako zeny...
mozno je moja myslienka utrzkovita....len som chcela vediet aky nazor na to maju ostatni...

okoloiduci

Ahoj! To je jedno či tučná alebo chudá žena. Jednoducho záleží na tých dvoch dole,keď nie sú vyrobený pre seba,tak to jednoducho nepôjde a párik musí zapadnúť ako pucle pri každej polohe. Dotyky,vôňa inak to potom nejde či je taká alebo taká žena. Taký čo vyhladávajú sex.len na utíšenie hladu prichádzajú o všetko a sú najmúdrejší na svete..

kľudas

Zena, baculka to je tá najkrajšia žena ked ju vieš za čo chytiť, krásne plné boky zadok a prsia, to je fantázia. Sú aj štíhle dobre, ale taká šťavnatá plná baculka - to je ono.ešte ked je pekná do tváry, pri sebe nie moc, tak akurát,Ženy baculky, ste krásne a tiež k svetu nedávajte sa do pozadia.Sú chlapy, ktorý viac hľadajú pri sebe.jednoduho ste sexia tie vaše boky - fantázia. Žena ako má byť Ja osobne uprednosňujem baculky,,,

Hoida

Na zalezi.
Ak mas sumernu postavu ale vacsiu tak to mam rad..hlavne vacsie zadky.vyhladam take zenske ale koli sexu na uspokojenie.v skutocnosti dobry sex mam len so stihlou(nie stihla kosta koza ci chuda a maka)zenska ktora cvici ma ohybnost a svalstvo.zamaka v postely (nemusim sa len ja trapit)ma vydrz a ohybnost pretoze niektore abi nohy nevedia rozkrocit a nemozem sa tam dostat cely;)

Kaya ci ako sa volas.ja chudbem priberam ako sa mi zachce.chudnutie nue je len o tom byt vegetarian.potrebujes aj proteiny.ked cvicis ako hovoris urcite nie si mlandrava len vacsia.tie ktore sedia na riti su stihle ale mlandrave!ale muzi to nevidia lebo sami aj oni su aj ked su stihli.(resp nemaju nasvahu)staci viac pohybu prechadzky,beh a vyvazena strava.ked budes jest len travu a nemas nastartovany organizmus(precitaj si na nete o nastartovani resp rovnovahe palenia tukov a zistis ze to nie je len jest malo) ogranizmus musis pripravit a vyhovorky chodim do skoly prace atd.pokial nemas rodinu a nadcasy v praci cas vzdy mas aj ked tu opat budes citat pisat si mohla uz niekde makat :) staci chodit pesi viac ako doteraz.to je dobry krok k zlepseniu a hlavne ze si to uvedomujes a ta to stve.to je naj motivator a ten uz mas!!nech sa dari!!

lardlord

Podľa mna je to proste o mužovi a jeho estetickom prednastavení. Musíme si v prvom rade uvedomiť ludskú rozdielnosť, ktorá so sebou prináša množstvo typov jednotlivcov. Každý z nás je iný, čo sa týka zovňajšku, ale aj čo sa týka toho, komu sa čo páči. Každý z nás je nastavený inak a teda sa chute v tom kokteili génov zmiešajú aj takým spôsobom že výsledom je človek ktorému sa páčia aj ženské ktoré sú pri sebe alebo bacuľky alebo aj taký, ktorý si vedia vychutnať poriadnu tlsťošku. A ja som toho príkladom takže to nie je len teória. možno to niekto nazve extrémom, niekto povie že je to divne, či možno aj chore ale mne sa nepáčia chudé ženy vôbec. Opačný prípad sú ale baculky. Nehambím sa za to a môžem povedať že ma pritahuju aj ženy ktoré majú 150 kg + naozaj platí čím väčšia tým viac sexi. Nepohrdnem ale i mladou šikovnou 70 kilogramovou chudinkou len musi byt zaoblena. Zenske telo je platno na ktoré boh maluje krivky sadlom. A keďže on je dokonalý tak aj jeho maľby sú dokonale - musí len mať dosť farby aby dokončil svoje dielo. Takže odpoveď na tvoju otázku je že ano sú aj muži ktorým sa túčné páčia ba dokonca sú z nich hotový. Prial by som každá veľká ženská ktorú stretnem vedela ako strasne je pre mna krásna. Určite by im to pomohlo v prijatí samej seba. A tebe odkazujem že určite sú v tvojom okoli muži ktorý priam zboznuju ako si krasne zaoblena a ak by si aj ty rada vedela ktorý to sú tak zmen postoj k tvojmu telu a zacni si pýtať to vyznanie.

AdamKrt

aj baculky vedia byt pekne, ked sa o seba staraju a postava je sumerna, alebo rozlozenie na spravnych miestach. Ine je, ked ma zena celulitiudu - hadajte, od coho to byva ? Cukor... rafina :) A kolko zien si rado doprava sladke a podporuje si tak celulitidu....

Ak sa clovek snazi chudnut a nedari sa mu a robi to dobre, tak moze byt problem v jeho zdravotnom strave. Konkretne hormonalna nerovnovaha zapricinena nedostatocnou funkciou stitnej zlazy. Tomu sa da pomoct zlepsenim prisunu jodu v strave.

Kaja2344

Aj ja mám nadváhu...Chodím do posilky cez víkend, viac nemôžem lebo som v škole. Diety držím od 10 rokov a nemôžem schudnúť. Som Skoro vegetariánka, mäso jem len keď musím alebo som na návšteve. Každý hovorí, že tučná žena by mala so sebou niečo robiť hlavne, že dievčatá, ktoré sú chudé a len žerú a doma sedia na riti nemusia nič a nikto im na to nič nepovie. Počúvam hnusné pripomienky hocikde. najhoršie je keď vám niekto niečo povie bez toho aby Vám chcel ublížiť, to bolí najviac...Nedokážem sa s tým zmieriť...keby som preto, aby som schudla, nič nerobila tak nič nepoviem...

heck

Tučné ženy su predsa sexi. Aspon ja poznám také, že su tučnejšie no váhu vysoku nemaju. Ja som na chudé baby no mám jednu priatelku, ktora je kus tučnejšia a sex s nou je raz lepší ako s frajerkou :P

LLLLL

Moja priatelka ma tiez nadvahu cca 20kg ale milujem ju a som snou stastny ked sa namna usmeje a pozrie tym jej phladom nikdy by som ju nevymenil za ziadnu chudu modelku.Ja som odnej cca o 10kg lahsi a vysportovany tiez mala take komplexi ze co ma vobec moze nanej pritahovat ale ja som jej zvysil sebavedomie milujem nanej kazdy kusok jej tela a nase milovanie je super nepozeram sa ci ma niekde par kil navyse milujem ju taku aka je ..Najdite si normalneho chalana ktory vas bude skutocne milovat a prestanete riesit taketo hluposti...ahoj

Joo

mne tucny -obezny (nie baculky !!) ludia vadia no pokial nie su vytrety je to este ako tak v poho. ... takze tak bubuci ;)