Ako sa rano prebrat?

Synthetic

Co sa tyka spania, ma niekto z vas taky problem ze ak rano po zobudeni sa hned do 5 sekund vstane na nohy tak sa mu poriadne zatoci hlava na zvracannie ? Toto ma riadne pripravuje o normalni proces vstavania pretoze ked sa zobudim tak sa aj bojim postavit z postele. Vzdy musim pockat 5-10 minut a tak vstat, lenze tam je dalsi problem a to ten ze takto lahko znova zaspim .. u mna sa neak inak uz neda ..

lost

"lost"...... :D to jedno slovo ma dokonale definuje asi :)
resp ja neviem kto som zac, ak by som vedel, nemarnil by som cas na fore :)
(tj. este stale hladam sam seba, sranda co?)
ale tak vseobecne, priemerny clovek (na hrane podvahy, ale stale v priemere podla BMI, aj podla vzdelania - i ked mam "len" maturitu, aj podla prace - venujem sa IT ale od stredy uz nie, lebo prepustaju, potom budem volny :D ) na ulici by si ma garantovane nespoznal, lebo som az tak priemerny :) kratke vlasy, biela farba, klasicke oblecenie, (az na pudla na voditku, to je fakt extrem, ale tak neberiem ho so sebou stale)... ale stale sa snazim oklamat sam seba, ze nieco znamenam :) hehe

a ty ? :)

simka111

Po prebudení by sa malo čo najskôr vstať z postele, čim dlhšie v nej ostaneš, tým ťažšie sa bude stavať, takto sa potom buduje lenivosť...je to ťažké,ale ak si na to zvykneš,nebudeš mať s tým problém.. ja z postele vstávam čo najrýchlejšie,lebo ak potom len tak ležím celý deň som unavená a malatná... pomáha aj to že sa tešiš na fajne raňajky :D